Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8367 miejsce

Polsat wyemituje wiosną serial Słoiki. Będzie opowiadał historie ludzi, którzy przeprowadzili się do Warszawy

Telewizja Polsat wyemituje wiosną serial "Słoiki" o młodych ludziach, którzy przeprowadzili się do Warszawy. W każdym odcinku zaprezentowana zostanie inna historia.

 / Fot. By MateuszEs (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia CSerial paradokumentalny "Słoiki" zadebiutuje w wiosennej ramówce Telewizji Polsat - podaje serwis Wirtualne Media. W każdym odcinku widzowie zobaczą nową historię.

Serial w Polsacie ma pokazywać ludzi w różnych momentach życiowych, choćby w trakcie poszukiwania pracy. Niektórzy z nich będą przedstawiać swoim rodziną odbiegającą od rzeczywistości wizję swojej kariery w Warszawie.

Serial nakręci studio Outset Films. Wśród jego reżyserów wymienia się Krzysztofa Kalisiaka i Aleksandra Gawka. Dołączy on do takich paradokumentów, jak "Malnowski i partnerzy" czy "Dlaczego ja?"

Słowo "słoik" odnosi się do osób, które przyjechały do Warszawy w celach zarobkowych, najczęściej z prowincji. Zrobiło ono karierę w internecie nabierając pełnej gamy znaczeń - od określenia obraźliwego i pogardliwego przez neutralne, rzadziej pozytywne.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.