Facebook Google+ Twitter

Polscy emigranci do Europy zachodniej, czas pomyśleć o powrocie!

Chyba już nadszedł czas polski emigrancie, na zastanowienie się czy chcesz aby twoje wnuki żyły w islamskiej Europie?.

Dworzec kolejowy Szczecin Główny / Fot. Grzegorz SadowskiNie pomogły serie spotkań Polonii z Wielkiej Brytanii z przedstawicielami 12 największych polskich miast (w tym opustoszałej Łodzi), wyemigrowali i nie chcą wracać do Polski. Emigranci przyzwyczaili się do stabilnej sytuacji w bogatych państwach zachodnich, do wysokich zarobków, do wysokiego „socjalu”, który pozwala na założenie i utrzymanie rodziny. Polska to dla nich teraz egzotyczny kraj.

Jedyne, co może zmusić emigrantów do powrotu do Polski, to kryzys w zachodnich krajach Europy związany z uchodźcami (bezradność wobec najazdu imigrantów w większości Muzułmanów) i zamachy terrorystyczne. W oczach Europejczyków te dwie okoliczności się łączą i Europa popada w objęcia islamofobii. Jedno jest pewne, dżihadyści, ruszyli na wojnę z Zachodem.

A wygląda na to, że Allach podaruje zwycięstwo Islamu w Europie, bez walki, bez terrorystów, bez akcji bojowników samobójców. Upadek cywilizacji europejskiej, przypieczętuje demografia. Za kilkadziesiąt lat setki milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. Tylko państwa Europy wschodniej (w tym Polska), opierają się jeszcze skutecznie islamizacji.

W jedności siła, więc Polska może jeszcze przyjąć swoich „synów marnotrawnych” (Polonię), zapewniając im życie bez strachu (zamachów), bez konieczności znajomości Koranu, bez wyposażenia w dywaniki do pięciokrotnej modlitwy w ciągu doby. Polska może też zapewnić, że płoche „Polonistki” nie będą bite, kamienowane, że zachowają prawa wywalczone przez waleczne sufrażystki.

Chyba już nadszedł czas emigrancie, na zastanowienie się czy chcesz aby twoje wnuki żyły w islamskiej Europie?. Może już nadszedł czas na spieniężenie wypracowanego przez siebie dobytku (dorobku) i powrót do Polski, kraju chrześcijańskiego, który na pewno dłużej (niż świeckie państwa Europy zachodniej), oprze się zalewowi islamu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.