Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8970 miejsce

Polscy fani wystartowali z akcją sprowadzenia P!nk do Polski

Na początku tego roku P!nk rozpoczęła swoją trasę koncertową „Funhouse Tour 2009”. Artystka występuje ze swoim show na całym świecie, jednakże do Polski, na razie, nie przyjedzie. To może się zmienić! Polscy fani P!nk potrzebują Waszych głosów.

http://www.petycje.pl/4018 / Fot. MajszelPod koniec listopada 2008 roku, na oficjalnej stronie artystki, opublikowane zostały daty i miejsca, w których odbędą się koncerty. Były to początkowo miejsca od Europy po Australię. Dat koncertów ciągle przybywało i przybywa, na koncertowej mapie pojawiły się nawet amerykańskie miasta. Polski, niestety, na liście nie ma.
Polscy fani P!nk się nie załamywali. Zaczęli odkładać fundusze na bilety na koncerty w sąsiadujących z Polską krajach Europy. Jednym się już udało zobaczyć koncert, drudzy odliczają tygodnie i dni do tej chwili. Pozostała część fanów, która nie ma możliwości wyjazdu za granicę, ciągle marzy o tym by zdążyć zobaczyć ten spektakularny występ P!nk, jeszcze zanim cała trasa się zakończy.
Z dnia na dzień przybywa zdjęć, relacji, filmów amatorskich kręconych przez szczęściarzy, którzy byli na koncercie P!nk. Słuchali muzyki, która jest dla nich czymś więcej. Jest dla nich pasją, dzięki której mogą się oderwać od codziennych problemów… Ci, którzy byli na koncercie, mogli ujrzeć osobę, która daje, Nam fanom, coś co jest bezcenne, czyli niesamowite przeżycia, emocje.
Polscy fani nie mogli dalej siedzieć bezczynnie. Jednakże polski fanklub artystki pink.jun.pl, jest dosyć młody, a co najważniejsze, jest to jedyne polskie forum o P!nk, więc nie mamy wsparcia od innych większych skupisk fanów P!nk.
Nasz duch walki obudził się na dobre kiedy zostały ogłoszone dodatkowe koncerty na rok 2010. Ponieważ fani chcą aby P!nk odwiedziła ich państwa tyle razy ile to jest możliwe postanowiono rozszerzyć trasę. Kolejne miejsca koncertów zostaną wybrane głosami internautów. Polska również jest wzięta pod uwagę. Niestety niewiele osób o tym wie, a niektóre miasta mają już ponad 700 głosów.
Na Oficjalnym Forum Fanów P!nk założyliśmy temat z prośbą o przybycie P!nk do Polski. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź. Dowiedzieliśmy się oficjalnie, że nasz kraj jest na liście rezerwowej koncertów na rok 2010. Postanowiliśmy nie odpuszczać. Przyjazd artystki do Polski jest bardziej możliwy niż nam się wydawało, gdy rozpoczynaliśmy naszą akcję. Dlaczego na liście rezerwowej i od czego zależy to aby P!nk do Nas przyjechała? Tego nie wiemy. Może od tego czy znajdzie się organizator? Wystosowaliśmy do agencji koncertowej Live Nation petycję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ida Chabros
  • Ida Chabros
  • 02.10.2011 19:18

P!nk, P!nk, P!nk, P!nk, P!nk, P!NNNNNNNNNNNNKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ida Chabros
  • Ida Chabros
  • 02.10.2011 19:16

Uważam, że P!nk to jest najlepsza piosenkarka na swiecie. Bardzo dobrze spiewa. Powinna przyjechać do Polski.

!0 lat

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ida Chabros
  • Ida Chabros
  • 03.02.2011 21:17

Kocham cie P!nk. Przyjade na twoj koncert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ida Chabros 10 lat

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny artykuł.
Do Polski zaczynaj przyjeżdżać coraz to większe gwiazdy sceny muzycznej , dlatego P!nk również powinna do nas zawitać.
To bardzo dobra artystka , jej koncerty zawsze są ekscytujące , na scenie pokazuje na co ja stać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.