Facebook Google+ Twitter

Polscy kajakarze awansowali do finałów

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-18 13:29

Dobrze zaprezentowali się polscy kajakarze w pierwszym dniu eliminacji na olimpijskim torze. Awans do finałów wywalczyli m. in. Adam Seroczyński i Mariusz Kujawski w kajakowych dwójkach na 1000 metrów.

Bezpośredni awans do finałów wywalczyli Adam Seroczyński i Mariusz Kujawski w kajakowych dwójkach na 1000 metrów oraz kobieca czwórka na 500 metrów w składzie: Beata Mikołajczyk, Aneta Konieczna, Edyta Dzieniszewska i Dorotata Kuczkowska. Obie osady zajęły drugie miejsca w wyścigach eliminacyjnych. W finale zobaczymy też na pewno czwórkę kajakarzy na 1000 metrów w składzie: Marek Twardowski, Tomasz Mendelski, Paweł Baumann i Adam Wysocki. Wszystkie trzy finały w najlbliższy piątek.

Z kolei kanadyjkarz Marcin Grzybowski awansował do półfinału na 1000 metrów. Polak zajął trzecie miejsce w swoim wyścigu eliminacyjnym. Półfinał w środę. Także za dwa dni w półfinale wystąpi kanadyjkowa dwójka na 1000 metrów Paweł Baraszkiewicz i Wojciech Tyszyński, którzy w biegu eliminacyjnym zajęli 5. miejsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.