Facebook Google+ Twitter

Polscy kibice najlepsi na świecie. Zawsze wierni swojej drużynie

"Polacy nic się nie stało!" , "za dwa lata Polska będzie mistrzem świata!" - to tylko niektóre z przyśpiewek polskich kibiców, którzy mimo przegranej wspierali swoją drużynę!

Przed strefą kibica, Warszawa / Fot. Katarzyna Pietraczyk16 czerwca 2012 r. na stadionie we Wrocławiu, Polska rozegrała swój ostatni mecz na Mistrzostwach Europy. Przegrała z Czechami 0:1, tym samym żegnając się z turniejem. Do ćwierćfinału przechodzą drużyny Czech i Grecji.

Od początku Euro nasz kraj zalała fala patriotyzmu, wszędzie biało-czerwono! Zjednoczyliśmy się pod wpływem piłkarskich emocji. Polacy kibicowali na stadionach, w strefach kibiców, w domach, pubach i na ulicach, ubrani i wymalowani w narodowe barwy.

Mimo, że warszawska strefa kibica oddalona jest od Wrocławia o ponad 300 km, nastroje kibiców były porównywalne z tymi stadionowymi. "Biało-czerwone to barwy niezwyciężone!" - takie słowa było słychać pod Pałacem Kultury i Nauki, podczas decydującego meczu z Czechami. Gdy w drugiej połowie straciliśmy bramkę głosy wiernych kibiców nie cichły! Wspierali reprezentację śpiewając "Jesteśmy z wami, Polacy jesteśmy z wami!"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.