Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25099 miejsce

Polscy kochankowie najlepsi w Europie! Mają po 18 cm?

Z badań przeprowadzonych przez Centrum Badania Opinii Społecznej pod kierunkiem dr Zbigniewa Izdebskiego wynika, że najlepszymi kochankami w Europie są Polacy.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Otto_Mueller_Stehendes_Liebespaar_%28klein%29.jpg&filetimestamp=20051219174757 / Fot. fot.pl.wikipedia.orgSondaże przeprowadzone przez zespół CBOS dowiodły, że mężczyźni z naszego kraju nie mają sobie równych w łóżku. Przynajmniej w Europie. Aż 67 proc. kobiet deklaruje przeżywanie orgazmu w trakcie stosunku. Ten wynik pozwala nam na uplasowanie się w ścisłej europejskiej czołówce, pisze wprost.pl.

Sam stosunek między partnerami wynosi średnio 28 min. Bijemy tym samym europejczyków na głowę, gdzie średnia wynosi tylko 12 minut. Jeszcze lepiej jest pod względem liczby stosunków. 76 proc. par uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu. Z tego 5 proc. kocha się codziennie. Wśród Słowaków tylko 40 proc. deklaruje seks raz w tygodniu. Wśród Niemców wynik wynosi zaledwie 25 proc.

Najważniejsze wydaje się to, że wśród badanych 9 na 10 Polaków jest ze swojego pożycia zadowolonych i aż 53 proc. ankietowanych jest gotowych poznawać nowe techniki seksualne. Ten wskaźnik w Europie jest zdecydowanie niższy i wynosi 47 proc. W sypialni polskiej pary co druga osoba korzysta z gadżetów erotycznych. Europejczycy i tutaj są za nami - co trzeci mieszkaniec Starego Kontynentu używa gadżetów.

Zaskakiwać może też to, że polscy mężczyźni są hojnie obdarzeni przez naturę.
Średnia długość miałaby wynosić w zwodzie 18 centymetrów. Dr Izdebski dodaje, że wyniki te są lepsze od tych prowadzonych 10 lat temu. Wtedy było to zaledwie 13 centymetrów. Jednak uprzedza on, że należy do nich podejść z dystansem, gdyż nie były one weryfikowane. Hiszpanie mogą się pochwalić 13 cm, Włosi - 15 cm, a Francuzi 16 cm.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Jak na dole dorasta- ubywa w glowie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 one
 • one
 • 11.03.2012 13:08

Dno Tuskowych propagandystow!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy ten temat w Polsce podciąga się także pod "patriotyczne"? A podobno... "miłość nie zna granic", nieprawdaż:))
Widziałem na "Erotik messe" artystę na scenie, który miał penisa jak węża, ale z kraju Habsburgów pochodził, a nie znad Wisły. A poza tym... "18 cm" - to standart! - "Nic nadzwyczajnego!" jak by to powiedział mój kuzyn z Gdyni po zjedzeniu jajecznicy z boczkiem! ;)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ciekawski
 • Ciekawski
 • 10.03.2012 11:20

A zżera mnie taki problemik, czy gdyby facet miał krótkiego na 5 cm, to też by mógł zadowolić swoją panią, czy nie? Albo jak ona jest mała, a on wielki, to jak to robią, żeby nie zrobić sobie krzywdy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
2068
 • 2068
 • 10.03.2012 11:16

Ilość kłamstw wypowiadanych tuż po tzw. "pierwszym razie" między kochankami jest tak przerażająco duża, że lepiej się skupić na poznawaniu ciała partnera... partnerki. Te same legendy o wyczynach i wspaniałości nocy spędzonej w towarzystwie płci przeciwnej, dotyczą również orgazmu... nigdy jego braku, albo kłopotów ze wzwodem. A przecież to codzienność, żeby nie powiedzieć... "co noc ność" naszej ludzkiej egzystencji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
4583
 • 4583
 • 10.03.2012 10:40

Z mojego skromnego doświadczenia zapamiętałem taka oto sytuację, że partnerka nie zauważyła orgazmu, jakiego sama doznała z moim skromnym wkładem. Jeżeli bowiem członek operuje we właściwym rejonie i natrafi na najczulszy punkt, to nawet mały zastrzyk spermy wywoła fontannę ze środka u partnerki... czego byłem jedynym świadkiem, wiec musicie uwierzyć mi na słowo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czytelnik
 • Czytelnik
 • 10.03.2012 09:45

18 cm lepsze od 15 cm?
Nic bardziej mylnego! Znam pary, które się rozeszły z powodu właśnie dużego członka.

Bo, panowie, nie wielkość jest ważna tylko skuteczność. A na skuteczność w znacznym stopniu wpływa znajomość sztuki i traktowanie partnerki jak partnerkę w tej sztuce, a nie jak przedmiotu. Róbcie tak, by nie musiała udawać orgazmu, a na pewno powie, że wasze 10 cm jest najcudowniejsze na świecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jack Mac Lase
 • Jack Mac Lase
 • 09.03.2012 21:19

Ciekawe, bo tutaj nic nie pisza o Polakach : http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/6241440/German-men-are-worlds-worst-lovers-with-English-men-in-second-place.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
Idiomka
 • Idiomka
 • 09.03.2012 19:41

@ Omnom:

Dokładnie. Z innych badań wynika, że część kobiet udaje, a około 30% NIGDY nie doświadczyła orgazmu. A te 18 cm... No, cóż... obniżenie poziomu nauczania z matematyki tak musiało się skończyć ;)

@ apatryda:

No, właśnie nie były weryfikowane. A badaczowi można powiedzieć wszystko :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zocha
 • Zocha
 • 09.03.2012 19:35

No, nareszcie jest dziedzina, w której jesteśmy najlepsi !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.