Facebook Google+ Twitter

Polscy liderzy inspirują do działania

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-10-14 12:16

"Kuźnia Liderów-Szkoła Mentorów" zaprasza na cykl bezpłatnych wykładów otwartych pod hasłem „Lider w społeczeństwie obywatelskim”. To możliwość spotkania się m.in. z Krystyną Jandą, prof. Janem Ślężyńskim, dr Urszulą Sadomską.

Polscy liderzy inspirują do działania

W wybrane soboty od 15 października do 10 grudnia br. w godz. 12-14 odbędą się bezpłatne wykłady otwarte w ramach cyklu pt. „Lider w społeczeństwie obywatelskim.” Spotkania organizowane są przez projekt „Kuźnia Liderów-Szkoła Mentorów” realizowany przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną TWP w Warszawie, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do projektu zaproszeni zostali liderzy - osoby, które wyróżniają się szczególnymi dokonaniami w obszarze swojej działalności oraz osoby, które profesjonalnie zajmują się kształceniem z zakresu kompetencji przywódczych.

Zaproszenie do wygłoszenia wykładu oraz podjęcia dyskusji na temat roli lidera w społeczeństwie obywatelskim przyjęli liderzy z różnych środowisk tj. z obszaru kultury - Krystyna Janda (aktorka teatralna i filmowa, reżyserka, pisarka, fundatorka Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, założycielka Teatru Polonia oraz Och-teatru), biznesu - Łukasz Fijałkowski (trener, coach, obecnie dyrektor Akademii PricewaterhouseCoopers), dr Urszula Sadomska (coach biznesu, przywództwa, kariery, zarządzania oraz wieloletni dyrektor finansowy i administracyjny w różnych korporacjach), oświaty - prof. Jan Ślężyński (wybitny działacz oświatowy, wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach) i samorządu lokalnego – Agnieszka Kuźmińska (wicestarosta Powiatu Pruszkowskiego). Spotkanie z Krystyną Jandą poprowadzi Grzegorz Nawrocki, dziennikarz TVP.

Zaproszone osoby opowiedzą o swoim życiu i działalności, która przyczyniła się do aktywizowania innych. Podczas spotkań zostanie zaprezentowany temat związany z rolą lidera w kulturze, w biznesie, w oświacie oraz w samorządzie lokalnym. Zostanie również przedstawiony sposób zarządzania według modelu przywództwa sytuacyjnego oraz zarządzania organizacją poprzez coaching.
Założeniem spotkań jest aktywizowanie i inspirowanie indywidualnych osób - potencjalnych liderów - do podejmowania inicjatyw w różnych obszarach działalności poprzez prezentację pozytywnych postaw dotychczas funkcjonujących w polskim społeczeństwie.

Miejscem spotkań jest siedziba Wydziału Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie przy ul. Urbanistów 3, dzielnica Ochota.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.