Polscy piłkarze imponują skutecznością w Bundeslidze

Ze znakomitej strony pokazał się Artur Wichniarek w zremisowanym meczu jego Armini Bielefeld z Borussią Dortmund 1:1. Również Jacek Krzynówek wraca do wysokiej formy po niedawnej operacji kolana.

Artur Wichniarek potwierdził swoją wysoką dyspozycje, strzelając gola w zremisowanym meczu 10. kolejki Bundesligi z Borussią Dortmund. Wichniarek wpisał się na listę strzelców w 68 minucie, wykańczając znakomitą akcję całego zespołu. w 90 minucie wyrównał Alexander Frei wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu na dobrze dzisiaj grającym Euzebiuszu Smolarku.

Również Jacek Krzynówek powoli wraca do wysokiej dyspozycji, asystując przy zwycięskim golu Mike'a Hanke z HSV. Ta wiadomość powinna ucieszyć Leo Beenhakkera w kontekście zbliżającego się meczu z Belgią w eliminacji mistrzostw Europy.