Facebook Google+ Twitter

Polscy siatkarze – na skrzydłach po złoto

Polska w finale! Zwycięstwo nad Bułgarią,a zarazem wielki sukces naszych rodaków stał się faktem. Jutro o godzinie 11.20 „orły” Lozano zmierzą się z wielką Brazylią. Stawką jest złoty medal!

Jakże piękne chwile przeżywają dziś zawodnicy, sztab szkoleniowy kadry, a wraz z nimi wszyscy Polacy. To niewiarygodny sukces, bo oto po 32 latach polscy siatkarze znów walczyć będą o zwycięstwo, o najcenniejszy medal na wielkiej siatkarskiej imprezie.


Całą Polskę ogarnia fala euforii, sami siatkarze podkreślają, że to co do tej pory dokonali jest wielkim sukcesem. Wszyscy jednak mamy świadomość, że nasi bohaterowie mogą osiągnąć coś więcej – sięgnąć po medal z najcenniejszego kruszcu. Wierzymy w to i dziękujemy za piękne mecze z Rosjanami, Serbami oraz Bułgarami, jestem pewny, że ten najpiękniejszy spektakl z udziałem Polaków odbędzie się jutro, podczas finału mistrzostw świata.

Tuż po zwycięskim meczu z Bułgarami nie brakowało słów radości i zadowolenia ze strony naszych reprezentantów. Nie zabrakło także dedykacji dla osoby, której niestety już z nami nie ma, osoby bardzo bliskiej całej naszej kadrze.

 

  – Awans do finału mistrzostw świata to jeden z najpiękniejszych momentów w moim życiu. Z drugiej strony jest nam smutno ponieważ nie ma już z nami Arka Gołasia – to piękne słowa Raula Lozano, perfekcjonisty w każdym calu. On tak samo jak i wszyscy polscy siatkarze pamiętają o tym niezwykłym człowieku, świetnym siatkarzu i wspaniałym przyjacielu.

Jestem w pełni przekonany, że jutrzejszy finał wygrają Polacy. Ten turniej nasi siatkarze zadedykowali Arkowi. Tam w niebie cała siatkarska elita na czele właśnie z Gołasiem kibicuje naszej reprezentacji. Mam nadzieję, że od dnia jutrzejszego jeszcze wiele takich sukcesów przed nami, myślę, że nie raz piękne spektakle w wykonaniu naszych rodaków oglądać będą z niebios legendy polskiej siatkówki. A komentować je będzie nieodżałowany Zdzisław Ambroziak...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Choć przegraliśmy wyraźnie w finale, jestem ogromnie wdzięczny naszym chłopakom - dla mnie są MISTRZAMI ŚWIATA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.