100218 miejsce

Polscy siatkarze nadal walczą

Zacięta walka Polaków na igrzyskach w Londynie wciąż trwa. Pomimo porażki z Bułgarami, nasi siatkarze nie poddają się. Po ostatnim wygranym meczu z Argentyńczykami ich szanse wciąż są duże.

/ Fot. PAP/Adam Ciereszko- Brytyjczycy to nie jest rywal z najwyższej półki, ale na pewno nie możemy go zlekceważyć. Na igrzyskach nikt nie da nikomu zwycięstwa za darmo - mówił Krzysztof Ignaczak.

Polacy w pierwszych setach dzielnie walczyli o każdą piłkę, ostatecznie pokonując rywali (25:16) i (25:19), (25:18). Trener za naszych siatkarzy mocno trzymał kciuki i wierzył, że obędzie się dziś bez straty seta. Tak też się stało.

Na trybunach słychać już było tylko doping polskich kibiców, gospodarze zdecydowanie odpuścili. Miejmy nadzieję, że mecz z Australijczykami również okaże się wygrany.