Facebook Google+ Twitter

Polscy siatkarze po meczu z Niemcami

Gdy schodzili do szatni nie było trudno zauważyć wśród nich sportową złość, jaką wywołała przegrana z Niemcami. Pomimo tego nasi reprezentanci są dobrej myśli przed piątkowym spotkaniem oraz zbliżającymi się mistrzostwami świata.

Paweł Zagumny: "Nie był to taki zły mecz"


Kapitan polskiej reprezentacji bardzo lakonicznie odpowiadał na pytania dziennikarzy tuż po zakończeniu spotkania. Jego zdaniem drużyna grała falami, ale na pewno nie można powiedzieć, że to był zły mecz w wykonaniu biało-czerwonych. Zapowiedział również w imieniu drużyny, że w piątek na zakończenie rozgrywek ligi światowej nasza reprezentacja da z siebie wszystko, by wygrać spotkanie w katowickim Spodku.
Bartosz Kurek / Fot. fot. Piotr Drabik

Bartosz Kurek: Przegraliśmy, tylko to się liczy


Niezbyt wylewny był też Bartosz Kurek. Trudno mu odmówić zaangażowania i serca jakie zostawił na boisku katowickiego Spodka. Również jemu trudno było skomentować porażkę biało-czerwonych w piątym secie. Zapewnia jednak, że nie rozbiło to drużyny i w piątek pokażą na co ich stać.
Zbigniew Bartman / Fot. fot. Piotr Drabik

Zbigniew Bartman: Mamy ogrom pracy za sobą


Przyjmujący biało-czerwonych poproszony o porównanie spotkań z Niemcami w Katowicach i za Odrą argumentował, że nie ma co porównywać tych meczów, ponieważ innymi stylami grali w Polsce, a inaczej u naszych zachodnich sąsiadów. Bartman zaznaczył również, że każdy mecz przeciwko Lozano jest spotkaniem z podtekstem, ale z tego powodu nie odczuwają większego stresu.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.