Facebook Google+ Twitter

Polscy siatkarze poznali rywali w Pucharze Świata!

We wrześniu polscy siatkarze będą rywalizować w Pucharze Świata. Pytanie, które się nasuwa brzmi: Z kim zmierzą się Biało-czerwoni? Poznaliśmy już rywali podopiecznych Stephana Antigi!

Puchar Świata w siatkówce odbędzie się we wrześniu w Japonii. Jednak już znamy rywali biało-czerwonych. Impreza będzie trwała 16 dni. W tym czasie siatkarze będą rywalizować w trzech rundach.
Celem dla wszystkich drużyn jest awans na Igrzyska Olimpijskie w brazylijskim Rio de Janeiro. W Pucharze Świata weźmie udział 12 zespołów, a przepustkę na IO uzyskają zaledwie dwie ekipy. Polska reprezentacja pod wodzą trenera Antigi ostatnio prezentuje całkiem niezłą formę. Na dzień dzisiejszy jedynym problemem siatkarskiej ekipy jest uraz Bartosza Kurka, który prawdopodobnie nie zagra z Iranem w Lidze Światowej.

Oto rywale Biało-czerwonych:
I runda: Rosja, Argentyna, Iran, Wenezuela, drużyna z Afryki (jeszcze nie znana)
II runda: Kanada, Australia, drużyna z Afryki (jeszcze nie znana)
III runda: USA, Japonia, Włochy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie rozumiem. To znaczy co Pan sugeruje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie zastanawia nagły wzrost notowań artykułu powyzszego dzisiaj o 6 tys. odsłon, choć był wstawiony 24 VI a artykułu o raku pewnej dziewczynki 1 miejsce w rankingu odłon w ciagujednego dnia na poczatku aż o 9 tys. odsłon a potem materiał nie drgnął i teraz nagle dodano mu 3 tysiące odsłon. Fotografuje te nagłe wzrosty na ekranie i dociekam przyczyn. Wydaje mi się że rywalizowahnie z artykułam których odsłony mogą być sztucznie podrasowywane już nie ma sensu w W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.