Facebook Google+ Twitter

Polscy siatkarze znają rywali w walce o igrzyska!

Polscy siatkarze poznali rywali z którymi zmierzą się w walce o igrzyska olimpijskie. Sytuację ocenia Ireneusz Mazur, który uważa, że biało-czerwoni będą jednymi z faworytów.

 / Fot. KlapiPolscy siatkarze poznali rywali w walce o igrzyska. Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną z Niemiec, Serbii i Belgii. Spotkania od których będzie zależał występ na imprezie czterolecia odbędą się w styczniu na turnieju kwalifikacyjnym. Sytuację na gorąco ocenił Ireneusz Mazur - były trener kadry siatkarzy uważa, że rywale są nie ważni, bo Polska z kim by nie grała, i tak byłaby faworytem.

- Bez względu na wynik ostatnich ME, jesteśmy jednym z głównych kandydatów do awansu na igrzyska, bądź zajęcia w turnieju kwalifikacyjnym miejsca w najlepszej trójce. Nie będzie łatwo, bo każdy z tej wyselekcjonowanej ósemki ma swoje aspiracje. Zwycięstwo w całym turnieju i bezpośrednia kwalifikacja na igrzyska są jednak możliwe. W składzie Polaków nie ma co oczekiwać wielkich zmian, ale w porównaniu z Pucharem Świata czy ME możemy zobaczyć drobne korekty - ocenił Ireneusz Mazur.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.