Facebook Google+ Twitter

Polska Barbie we włoskiej edycji Big Brothera

"W dziewiątej edycji Big Brothera bierze udział Polka. Jej pseudonim to Barbie, gdyż jak twierdzi czuje się jak słynna laleczka, która pomimo tego, że jest z plastiku i że się wygina - nigdy się nie łamie”.

Laura Drzewicka, nowa seksi uczestniczka Wielkiego Brata / Fot. screen TuttosportTo są pierwsze słowa artykułu we włoskim dzienniku "Corierre della Sera", który pokrótce opisał historię nowej konkurentki popularnego reality. Laura Drzewicka zastąpiła jedną z uczestniczek programu, która z powodów zawodowych musiała opuścić dom Wielkiego Brata.

Jak się okazuje, Laura już od dłuższego czasu obraca się w środowisku artystycznym. Brała udział w reality show „Bar Wars” w satelitarnej telewizji Sky. Już wówczas przedstawiła się włoskiej publiczności jako osoba, która ”za 20 lat widzi się w Nowym Jorku, ze swoim pieskiem Sissi, z nowym biustem i dwiema komórkami a' la Victoria Silvestead.” Jej strona na MySpace jest pod znakiem króliczka "Playboya", którego zresztą wytatuowała sobie na krzyżu.

Na swoim koncie ma również udział w lokalnych programach telewizyjnych jako „valetta”, czyli „maskotka” i w telezakupach. Ponadto w internecie (YouTube) można znaleźć filmiki z jej udziałem, o charakterze erotycznym (również transmitowane przez telewizję)

Rodzina Laury pochodzi z Gdańska. Ona jednak urodziła się w Hamburgu, gdzie jej rodzice prowadzili restaurację. Kiedy lokal splajtował rozpoczęły się kłótnie w rodzinie. Ojciec stał się agresywny i często groził matce. W 1996 roku mama wraz z małą Laurą przeprowadziła się do Włoch. Od tego momentu nie ma kontaktu z ojcem. Przewiduje się, że autorzy reality show zorganizują jej niespodziewane spotkanie z tatą.

Zanim Laura przekroczyła próg domu Wielkiego Brata wyemitowano krótki materiał zawierający prezentację nowej uczestniczki reality. Ma 22 lata, mieszka w Mediolanie, mówi czterema językami. Na pytanie jaki jest jej ulubiony sport, odpowiedziała: "pocić się podczas biegania po sklepach".

Jest singlem i nie szuka narzeczonego, gdyż „nie istnieje mężczyzna, który pozostanie przy tobie przez całe życie, jednak istnieje mężczyzna odpowiedni w danym momencie. Preferuję starszych mężczyzn, gdyż są dojrzali i robią drogie prezenty”.

Wejście Laury do domu Wielkiego Brata wzbudziło zachwyt męskich uczestników programu. Mówi się o nowej "seksi" blondynce, która z pewnością zmieni wiele w dotychczasowych stosunkach pomiędzy uczestnikami. W internecie natomiast opinie są mieszane i nie zawsze przychylne dla naszej rodaczki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

ładna dziewczyna, tylko czemu ... ehh... ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękna i w jasyr brac nie mozna...sama wybiera. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.