Facebook Google+ Twitter

Polska firma wypowiada wojnę nieuczciwym sprzedawcom w internecie

Nadchodzą ciężkie czasy dla kanciarzy i oszustów sprzedających podrobione produkty – działalność każdego z nich będzie wzięta pod lupę.

Symbol certyfikatu Tylko Oryginalne Produkty / Fot. Tylko Oryginalne ProduktyWłaściciel strony oryginalneprodukty.pl we współpracy ze specjalistami z legalniewsieci.pl rozpoczął walkę z oszustami handlującymi podróbkami w sieci. Certyfikat Tylko Oryginalne Produkty przyznawany jest sklepom, które poważnie traktują swoich klientów i nie sprzedają im podrobionych, kiepskiej jakości towarów. Do programu certyfikacyjnego może przystąpić każdy sklep internetowy. To co wyróżnia Stronę Tylko Oryginalne Produkty to unikalne podejście, dalekie od podejścia innych stron wydających certyfikaty zaufania firmom – TOP stawia na interakcję z użytkownikami sklepów internetowych.

I ty możesz zostać szeryfem internetu

„Każda twoja interwencja i zgłoszenie do Tylko Oryginalne Produkty sprawia, że ktoś inny nie kupi wadliwego produktu , nie poniesie strat finansowych i nie będzie czuł się oszukany. Walczmy razem z oszustami – niech wiedzą, że nie są bezkarni.” - podkreśla pan Tomasz, pomysłodawca i twórca certyfikatu. „Każdy sklep internetowy lub firma prowadząca działalność w internecie, po pomyślnym zweryfikowaniu zostaje dodana jako Zaufany Sklep na stronę Tylko Oryginalne Produkty – w ten sposób tworzy się lista sklepów, dających gwarancję uczciwych zakupów oraz baza wiedzy dla klientów” - dodaje.

Przedsiębiorco, nie bój się weryfikacji – możesz tylko zyskać

Jak wygląda sam proces weryfikacji? Po zgłoszeniu się do programu i wykupieniu odpowiedniego do swoich potrzeb pakietu, zostaje przeprowadzony audyt strony www sklepu. W przypadku pozytywnego wyniku audytu, właściciel sklepu może umieścić na swojej stronie znak certyfikatu TOP, dający gwarancję uczciwości zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom. W ten sposób dołączy również do elitarnego grona sprzedawców, których reputacja w internecie jest nieskazitelna. Korzyści z certyfikatu są obustronne – zweryfikowany przedsiębiorca otrzymuje dostęp do bazy nieuczciwych kupujących, ustrzegając się w ten sposób przed niepotrzebnymi nieprzyjemnościami przy ewentualnej współpracy z nimi. Zyskują obie strony i co najważniejsze, zwiększa się wzajemne zaufanie na linii sprzedawca – klient.

Więcej informacji: www.oryginalneprodukty.pl i FB: Tylko Oryginalne Produkty

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.