Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2204 miejsce

Polska gra This War of Mine kolejnym produktem eksportowym znad Wisły

Polska gra "This War of Mine" wydana przez 11 bit Studios została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i recenzentów na świecie. To kolejna gra znad Wisły, która może osiągnąć sukces podobnie jak "The Witcher" czy "Call of Juarez".

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubeW ciągu dwóch tygodni od premiery "This War of Mine" cena akcji firmy 11 bit Studios skoczyła o 350 proc. Koszty produkcji zwróciły się w ciągu 2 dni od sprzedaży. 96 proc. spośród 2,2 tys. recenzji graczy to opinie pozytywne. Grę nabyli klienci z 92 krajów, a 33 proc. z nich to mieszkańcy USA - czytamy na stronie wp.pl.

"This War of Mine prezentuje niespotykane dotąd spojrzenie na temat wojny. Po raz pierwszy wcielasz się nie w żołnierzy, a cywili starających się przetrwać w oblężonym mieście. Za dnia snajperzy uniemożliwiają opuszczenie schronienia, dzięki czemu możesz zadbać o ludzi i swoją kryjówkę. W nocy przeczesujesz pobliskie lokacje w nadziei na znalezienie przedmiotów, które zwiększą Twoje szanse na przetrwanie" - czytamy na stronie gry.

Czytaj także: Gra Assassin's Creed: Unity przekłamuje historię? Francuski europoseł mówi o spisku kapitalistów


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ani w tekście, ani - jak mi się w anglojęzycznej nazwie - nie ma ani słowa o Sarajewie i snajperach, więc skąd takie dziwaczne tytuły pan wymyślasz. Przecież można to samo ale po polsku nazwać. A obco-, czy też światojęzyczni konsumenci gry niech sobie tłumaczą na swoje języki. A nazwa, może być np. Studio Jedenastego Bitu, czy też Jedenasty Bit Studia bądź Bit Jedenastego Studia... Przecież to samo można bardziej swojsko nazwać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jak miała nazywać się gra o Sarajewie z przeznaczeniem międzynarodowym? "Przeżyj ostrzał snajperów w Sarajewie"? Co do firmy: http://www.11bitstudios.com/pl/spolka/dane_rejestrowe . Nazwa mimo wszystko lepsza niż Zdzichtex, Drutex czy Szwagropol.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak na polski produkt coś mało polska nazwa produktu i producenta

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.