Polska jedzie do Francji na Euro 2016

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2015-10-12 09:22

To były ciężkie chwile dla naszej reprezentacji, która w niedzielny wieczór pokonała drużynę z Irlandii i tym samym przypieczętowała awans na przyszłoroczne Euro 2016.

/ Fot. Euro Ciężkie chwile, ciężki okres, tak można nazwać czas który trwał podczas meczy reprezentacji Polski. Polska drużyna była w grupie z Gruzją, Gibraltarem, Irlandią, Szkocją oraz Niemcami. W sumie zdobyliśmy 22 punkty i awansowaliśmy z drugiego miejsca na Euro 2016. Tabelę wygrali Niemcy, którzy wczoraj pokonali również 2:1 zespół z Gruzji. Jednak Polaków cieszy to, że Polacy pojadą do Francji i tam będę reprezentować Polskę. Wczorajszy mecz ułożył się bardzo dobrze i co więcej, korzystnie dla Nas. Nie minął nawet kwadrans pierwszej połowy a już się cieszyliśmy, kiedy to Grzegorz Krychowiak ( Sevilla ) uderzył z przed pola karnego i strzelił bramkę. Ta piłka nie odbiła się od nikogo, była tak dobrze uderzona że bramkarz drużyny Irlandii Randolph nawet nie zareagował. Szybko musieliśmy jednak się uspokoić. Chwilę później sędzia wskazał na "jedenastkę", gdyż Michał Pazdan ( Legia Warszawa ), uniósł nogę za wysoko, faulując Longa i pomimo tego, że były kontrowersje, gdyż faul był przed polem karnym, ale decyzji już się nie zmieni. Wydawać by się mogło, że na przerwę zejdziemy z wynikiem 1:1, a jednak nie. W 43. minucie Robert Lewandowski po doskonałym podaniu Krzysztofa Mączyńskiego uderzył piłkę głową i strzelił bramkę, która dała zwycięstwo polskiej drużynie.
Po 90+5 minutach mogliśmy świętować AWANS NA EURO 2016.