Facebook Google+ Twitter

Polska Jest Najważniejsza wystartuje w wyborach

Adam Bielan zapowiada start PJN w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych.

Członkowie stowarzyszenia PJN / Fot. Tomasz GzellAdam Bielan w czasie rozmowy z RMF FM zapowiedział, że Polska Jest Najważniejsza wystartuje w 2011 r. w wyborach parlamentarnych. - Musimy przygotować się na większe wyzwanie, jakim będą wybory w marcu - mówi Bielan.

Nadal niewiadomym jest, pod jaką nazwą wystartuje stowarzyszenie Kluzik-Rostkowskiej, jak na razie czeka ono na rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym. Brane pod uwagę są różne warianty nazwy - Nazwa po angielsku rzeczywiście brzmi dziwnie - mówi europoseł. Stwierdza również, że nie myślał jeszcze nad bardziej "chwytliwym" nazewnictwem, gdyż od zaskakującego wydalenia Kluzik-Rostkowskiej z PiS-u minęło dopiero 23 dni, w czasie których i tak, jak twierdzi, udało się wiele osiagnąć.

W wywiadzie z RMF FM, Bielan stwierdził również, że zmiana strategii po wyborach prezydenckich, bardzo odbiła się na poparciu dla PiS-u. Stał się on partią "trendowatą", czyli "Ugrupowaniem bez żadnych zdolności koalicyjnych - przynajmniej na poziomie sejmików wojewódzkich, a więc najbardziej upolitycznionym, upartyjnionym, a jednocześnie najbardziej wpływowym na poziomie samorządów" kontynuuje europoseł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

antyPOsTĘPAK
  • antyPOsTĘPAK
  • 30.11.2010 15:17

BIELAN ZDRAJCA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.