Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3194 miejsce

Polska kadra zagra osłabiona na mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych (wideo)

Michał Jurecki, Kamil Syprzak i Piotr Wyszomirski. Tych zawodników zabrakło z powodu kontuzji w 18-osobowym składzie kadry Polski na rozpoczynające się 11 stycznia we Francji mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych.

 / Fot. press focus/x-newsBiorąc pod uwagę, że w 2016 karierę reprezentacyjną zakończyli m.in. Sławomir Szmal, Karol Bielecki czy Bartosz Jurecki, to śmiało można mówić o prawdziwej rewolucji kadrowej.

- Sam nie wiem, czego spodziewać się po tej drużynie. To całkiem nowy zespół, totalny wstrząs, nie ma w nim już tych nazwisk z mojej epoki, powoli wszyscy "wymierają". Wiadomo było, że prędzej czy później czeka nas totalna przebudowa, ale miało być w kadrze kilku doświadczonych zawodników, a doświadczenia w tym zespole jest naprawdę mało. Najważniejszym celem na ten mundial jest więc zdobycie tego doświadczenia i realizacja pierwszego etapu planu na igrzyska w Tokio. Apeluję o cierpliwość i wyrozumiałość, bo naprawdę nie należy spodziewać się cudów - powiedział w rozmowie z x-news Grzegorz Tkaczyk, były reprezentant Polski w piłce ręcznej.

Press Focus/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.