126153 miejsce

Polska - Kamerun 0:3

O godz. 20.30 rozpoczął się w Szczecinie towarzyski mecz reprezentacji z Kamerunem.

Kameruńczyk Jean II Makoun walczy o piłkę z Polakiem Dariuszem Dudką podczas meczu towarzyskiego w Szczecinie. / Fot. PAP/Jerzy UndroMecz Polska Kamerun prowadzi sędzia z Finlandii Tony Asumaa, a jego asystentami są Jukka-Pekka Koskela i Teijo Kotinurmi. Sędzią technicznym spotkania jest Dawid Piasecki.

Przebieg meczu:

2. minuta - Kamerun w posiadaniu piłki, inicjatywa po stronie Afrykańczyków

6. minuta - faul Murawskiego

Po 13. minutach nadal bez bramki.

W 14. minucie zawodnik Kamerunu próbował wymusić rzut karny

17. minuta - niegroźny strzał Roberta Lewandowskiego

miedzy 19-21. minutą inicjatywa po stronie reprezentacji Kamerunu. Zawodnicy z Afryki przeprowadzają kilka niegroźnych dośrodkowań

25. minuta - Nicolas Nkoulu wyprowadza kontrę, która jednak zostaje powstrzymana

30. minuta Samuel Eto'o zdobywa gola

32. minuta
- rzut rożny dla reprezentacji Polski, niewykorzystany

od 32. minuty inicjatywa po stronie Polaków, kilka groźnych strzałów na bramkę Kamerunu

34. minuta - Kameruńczycy przenoszą grę w strefę obronną Polski

36. minuta - gra toczy się w środkowej strefie boiska

37. minuta - zmiana w polskiej reprezentacji. Z boiska schodzi Kowalczyk, a wchodzi Wojtkowiak

40. minuta - Polacy próbują, bez powodzenia, przełamać obronę reprezentacji Kamerunu

45. minuta - sędzia kończy pierwszą połowę spotkania

46. minuta - po wznowieniu gry, wprowadzony po przerwie bramkarz, Przemysław Tytoń skutecznie interweniuje

48-50. minuta - Polacy utrzymują grę na polu podbramkowym rywali

51. minuta - niebezpieczna kontra Kamerunu

52. minuta - Samuel Eto'o zdobywa drugą bramkę

55. minuta - Jakub Błaszczykowski na spalonym

57. minuta - zmiana w reprezentacji Polski. Z boiska schodzi Murawski, wchodzi Mierzejewski

59 - zmiana w reprezentacji Kamerunu. Henri Bienvenu za Maxim Choupo-Motinga

62. minuta - żółta kartka dla Henri Bienvenu za próbę wymuszenia karnego

65. minuta - zmiana Kamerunu André Bikey za Nicolasa N'Koulou

66. minuta - Polacy wyraźnie dominują. Nie potrafią jednak skutecznie zakończyć akcji

69. minuta - rzut wolny dla Polaków

73. minuta - przy piłce zdecydowanie dłużej utrzymują się Polacy. Niestety nie potrafią
stworzyć skutecznej akcji

75. minuta - żółta kartka dla Obraniaka

76. minuta - zmiana w składzie Kamerunu. Joël Matip za Auréliana Chedjou

77. minuta - zmiana w reprezentacji Polski.
Peszko za Obraniaka

81. minuta - ostatnia zmiana Kamerunu. Vincent Aboubakar za Samuela Eto'o

83. minuta - zawodnicy Kamerunu całkowicie kontrolują sytuację.

86. minuta - Polacy tracą bramkę
Strzelcem Vincent Aboubakar.

90. minuta - sędzia dolicza 3 minuty

93. minuta - koniec meczu