Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

431 miejsce

Polska: Kleszcz & DiNO made in... China!

Na MaxFloRecTV dostępny jest już 4. klip promujący album „HorRYM JESTem” Kleszcza & DiNO. To wideo do utworu pt. „Made in China”. Jak mówią sami artyści, obrazek prezentuje karykaturę rodziny z przyszłości. Zapowiadają też nowy teledysk!

Na planie klipu do MADE IN CHINA. Kleszcz po lewej / Fot. Aleksandra BrychZawartość krążka „HorRYM JESTemKleszcz & DiNO opisują m.in. jako sumę refleksji na temat przeżyć własnych i doświadczeń bliskich im osób. Numer „Made in China” jest wynikiem obserwacji negatywnego oblicza obecnych czasów. Refleksje wykonawców z pewnością mogą skłonić do refleksji słuchaczy utworu. – Klip przedstawia rodzinę w krzywym zwierciadle. To oczywiście obraz z przyszłości, ale ta karykatura może się urzeczywistnić, jeśli się w porę nie opamiętamy – mówi Kleszcz. – Prezentujemy rodzinę, która za „zdrowe” uważa to, co tak naprawdę jest „hoRre”.Za realizację powyższego wideoklipu odpowiada grupa Ace of Art. Scenariusz to dzieło Kleszcza & DiNO oraz Radosława Beresia. Obok artystów w teledysku wystąpili: Paweł Sitek, Mariusz Stepień i Janusz Polis. Na Facebooku MaxFloRec zobaczyć można fotoreportaż z planu zdjęciowego.

Kleszcz / Fot. Screen z klipu do MADE IN CHINA Kleszcza & DiNO/Radosław Bereś„Made in China” to 4. i z pewnością nieostatni klip promujący eksperymentalny album Kleszcza & DiNO. Na Facebooku MaxFloRec trwa głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie „50 twarzy Kleszcza”. Jego uczestnicy przez ostatnie 2 tygodnie malowali sobie twarze, inspirując się wizerunkiem scenicznym rapera. Teraz liczą na polubienia zdjęcia w specjalnym, konkursowym albumie (kliknij, aby przejść). Autorzy najpopularniejszych fotografii zostaną zaproszeni do udziału w kolejnym, 5. teledysku Kleszcza & DiNO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.