Facebook Google+ Twitter

"Polska" - Koalicja nie jest zagrożona

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-08 07:22

Zdaniem Jolanty Fedak, afera hazardowa nie wpłynie na przyszłe funkcjonowanie koalicji PO-PSL. Dziennik "Polska" publikuje wywiad z minister pracy i polityki społecznej oraz wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Jolanta Fedak podkreśla, że współpraca pomiędzy ugrupowaniami nie układa się źle, chociaż - jak zastrzega - każda z partii chce realizować swoje cele. Minister pracy uważa, że Donald Tusk postąpił słusznie przesuwając swoich najbliższych współpracowników z kancelarii premiera do klubu parlamentarnego PO. "Prawdziwa batalia o dobre imię partii i wyjaśnienie afery hazardowej rozegra się w Sejmie i nie dziwi mnie, że premier przerzuca tam swoje największe siły" - podkreśla Jolanta Fedak.

Zdaniem wiceprezes PSL, politykom badającym aferę hazardową potrzebny jest spokój. Jak wyjaśnia: "sprawę trzeba wyjaśnić do końca bez emocji. W ocenie Jolanty Fedak aby w przyszłości zapobiegać takim sytuacjom, niezbędne jest wprowadzenie nowych rozwiązań prawnych: "Ta sytuacja kolejny raz pokazuje, że ustawę lobbingową należy stosować. Pomijam oczywiste patologie, ale dziś przy stanowieniu prawa wciąż zdarzają się sytuacje, że lobbyści udają niezależnych ekspertów przy pełnej aprobacie mediów" - twierdzi minister Fedak,

Cały wywiad z minister pracy i polityki społecznej w dzienniku "Polska".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.