Polska - Meksyk 1:1. Gol Brożka, czerwona kartka Obraniaka

W towarzyskim meczu Polska zremisowała z Meksykiem 1:1. Bramki strzelali Paweł Brożek w 27. minucie i Javier Hernandez osiem minut później. Czerwoną kartkę w końcówce spotkania obejrzał Ludovic Obraniak, za kopnięcie rywala bez piłki.

/ Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiPolska remisuje z Meksykiem 1:1 po bramkach Brożka i Hernandeza. Czerwoną kartkę obejrzał z kolei Ludovic Obraniak. Wynik jest sprawiedliwy, chociaż w końcówce Meksyk mocno przycisnął. Jednak gdyby Mierzejewski wykorzystał sytuację sam na sam, moglibyśmy nawet wygrać.

90+4' Koniec meczu!

90+2' Franciszek Smuda zdejmuje z boiska Jodłowca, a za niego wstawia Janusza Gola.

90+2' Źółta kartka dla Moreno. dobra okazja z rzutu wolnego dla Polaków! Rybus i... nad bramką.

90+1' Druga połowa przedłużona o cztery minuty.

87' Peszko próbował wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się nabrać. Od bramki bramkarz Meksyku.

84' Zmiana także w reprezentacji Polski. Sławomir Peszko zmienia strzelca bramki - Pawła Brożka. Gramy bez napastnika.

82' Zmiana w Meksyku. Castro wchodzi za Molinę.

81' Cudowna parada Tytonia! Zza pola karnego strzelał Barrera i piłka po koźle niemal przelobowała polskiego bramkarza.

80' Słaby okres gry Polaków. Wybijamy piłkę na oślep, niemal za darmo oddając ją rywalom. Meksyk coraz groźniej atakuje.

75' Zmiana w ekipie Meksyku. Perez za Juareza.

Polska - Meksyk 1:1 (Brożek 27' - Hernandez 35')

Polska: Tytoń - Wasilewski, Głowacki, Jodłowiec (90' Gol), Wawrzyniak - Błaszczykowski (46' Małecki), Dudka, Matuszczyk (71' Glik), Mierzejewski (67' Rybus), Obraniak - Brożek (84' Peszko)

Meksyk: Talavera - Juarez (75' Perez), Rodriguez, Moreno (82' Castro), Salcido - Torrado, Molina, Barrera, Guardado, Naelson (65' Dos Santos) - Hernandez (46' De Nigris)