Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29828 miejsce

Polska na weekend: Jastrzębia Góra i Rozewie

Podczas naszej kolejnej weekendowej podroży odwiedzimy Jastrzębią Górę i blisko niej położone Rozewie. Zobaczcie dlaczego warto tam pojechać!

1 z 17 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Jastrzębia Góra to bardzo znane letnisko w północnej Polsce. Położone tuż nad morzem przyciąga turystów nie tylko wspaniałym klimatem, ale i bardzo dobrym położeniem. Do wielu innych ciekawych miejsce jest blisko i w parę minut można dojechać samochodem,
Jastrzębia Góra to bardzo znane letnisko w północnej Polsce. Położone tuż nad morzem przyciąga turystów nie tylko wspaniałym klimatem, ale i bardzo dobrym położeniem. Do wielu innych ciekawych miejsce jest blisko i w parę minut można dojechać samochodem,

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
pomorze.naszemiasto.pl


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

+ W Jastrzębiej Górze wszystko po staremu. Ładnej kawał plaży, skarpa no i morze. Jak przed wiekami. Ale cóż to się dzieje? Czy mnie oko myli? Właśnie plażą nadbiega rozkoszny chłopaczek z mokrymi nóżkami i buźką radosną, a potem na starej kotwicy przysiada, aby odpocząć. Po chwili już z tatusiem wygląda przez okienko, jakby chciał powiedzieć, że pora już do domu. To się nazywa rodzinna retrospekcja, którą zwykle fotograf rodzinny uprawia z ochotą nawet wtedy, gdy sens w tym niewielki. Zatem jeszcze rzut oka w stronę , w której „rozprzestrzenia się ładny widok na okolicę”, bo szkoda to przegapić. No i latarnia morska, do której wiatr od morza nawet Żeromskiego przywiał, aby pióro strzępił dla dobra literatury. Wszystko jak w bajce!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+
Dobre;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Niecałe 2 kilometry od Jastrzębiej Góry znajduje się najbardziej wysunięta na północ część Polski" - a to ponoć nieprawda. Kilka lat temu dokonano pomiarów i okazało się, że najdalej wysunięty punkt Polski znajduje się w Jastrzębiej Górze. Stoi tam zresztą pomnik, tak zwana Gwiazda Północy, który o tym mówi ;)

Morze fajne jest. I Jastrzębia Góra ładna. Tylko, że za parę lat to już chyba w ogóle nie będzie tam plaży.

Tak czy inaczej - plus. Bo przypomniały mi się wakacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.