Facebook Google+ Twitter

Polska napisze własny raport na temat przyczyn katastrofy Tu-154

Pułkownik Edmund Klich akredytowany przez stronę polską przy pracach MAK, stwierdził w poniedziałek w TVN24, że Polska na pewno nie będzie negocjować z Rosją ostatecznego kształtu raportu MAK.

 / Fot. Staszewski, (www.prsteam.net), http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Katastrofa_w_Smole%C5%84sku.jpg&filetimestamp=20100507114635Edmund Klich w poniedziałek w TVN24 powiedział także, że jeżeli strona rosyjska nie uwzględni uwag i zastrzeżeń do raportu MAK ze strony Polski, to napiszemy własny raport z prac komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy smoleńskiej.

Pytana o komentarz do poniedziałkowego wystąpienia Klicha, rzecznik prasowa MSWiA , Małgorzata Woźniak, stwierdziła między innymi: "Nie ma prawdy polskiej ani prawdy rosyjskiej. Jest jedna prawda i chodzi nam o jej ustalenie."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Olek
  • Olek
  • 14.01.2011 08:47

buahahaha no to Edmund Klich zatrząsł Rosją i jej carem że aż strach ! własny raport napiszemy. tylko że będzie sobie nim można d podetrzeć w latrynie za stodołą

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 28.12.2010 18:47

PiS napisze też własny niezależny raport/pod kierownictwom Macierewicza/, z którego będzie jednoznacznie wynikać, że to wyłączna wina "Ruska i Ruska"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.