Facebook Google+ Twitter

Polska partnerem Niemiec w organizacji targów turystycznych w 2011 roku

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-03-03 16:03

Polska będzie w 2011 r. krajem partnerskim Międzynarodowych Targów Turystycznych w Berlinie. Polska Organizacja Turystyczna podpisała już umowę w tej kwestii z dyrekcją targów.

Prezes organizacji Rafał Szmytke powiedział w Berlinie, że termin - na rok przed piłkarskimi mistrzostwami Europy w Polsce i na Ukrainie - został wybrany nieprzypadkowo. Jego zdaniem, Euro 2012 ma być pretekstem do tego, aby zachęcić kibiców, którzy przyjadą na mistrzostwa, by wrócili do naszego kraju jako turyści.

Szmytke powiedział, że nie ma na razie gotowej kampanii promocyjnej na targi w 2011 r. Polska będzie starała się jednak zaprezentować jako nowoczesny kraj i zmienić swój obraz w świadomości niemieckich turystów.

Temu celowi służy rozpoczęta w ubiegłym roku w Niemczech kampania „Polska zaskakuje", która prezentuje nasz kraj między innymi jako miejsce do uprawiania golfa i sportów ekstremalnych. Szef Polskiej Organizacji Turystycznej zapewnił również, że z myślą o Euro 2012 Polska intensywnie pracuje nad rozbudową infrastruktury hotelowej i komunikacyjnej.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.