Facebook Google+ Twitter

Polska piłka straci wielki talent?

Lukas Podolski gra dla Niemiec - tak samo jak Piotr Trochowski. Danny Szetela od niedawna dla USA. W Evertonie gra Łukasz Jutkiewicz, którym bardzo interesuje się angielska federacja.

Urodził się 28 marca 1989 roku w Southamp / Fot. Oficjalna strona Evertonu.ton, posiada polskie korzenie, nie ma polskiego paszportu, ale bardzo chciałby grać dla reprezentacji Polski. Problem w tym, że PZPN nie interesuje się Łukaszem Jutkiewiczem.

Sam piłkarz mówi o sobie: "Nie znam polskiego, ale szybko się nauczę. Powaga! Bo już zdecydowałem, że wolę grać dla Polski niż Anglii. To moja niezależna decyzja, nikt mnie do niczego nie namawiał".

Czy zatem piłkarza uznawanego za wielki talent w Anglii, obejrzymy w naszej polskiej reprezentacji? O Jutkiewiczu mówi się, że gra jak Wayne Rooney. Podobnie jak Anglik, Łukasz kilka lat temu świetnie sobie radził w turnieju Milk Cup w Irlandii i podobnie jak Anglik trafił do Evertonu. Miejmy jednak nadzieje, że nie pójdzie w ślady kolegi i nie zagra w reprezentacji angielskiej, tylko w koszulce z orzełkiem na piersi. A więc radzimy by tym razem PZPN stanął na wysokości zadania i zajął się sprawą młodego Jutkowskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.