Facebook Google+ Twitter

Polska podpisała ACTA! Czy parlament ratyfikuje umowę?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-01-26 07:31

Polska podpisała w Tokio międzynarodową umowę ACTA. Dokonała tego ambasador Polski w Tokio Jadwiga Rodowicz-Czechowska.

Sonda

Cieszysz się, że Polska podpisała ACTA?

[plik 2 lewa]Podpisy złożyli też ambasadorowie innych krajów UE, z wyjątkiem Cypru, Słowacji, Holandii, Estonii i Niemiec. Kiedy dokument ten zostanie parafowany przez wszystkie państwa należące do UE, Parlament Europejski zostanie o tym poinformowany i rozpocznie procedurę zgody. [b][a]http://blog.fanpagetrender.pl/?p=267;Zobacz co było w komentarzach usuniętych przez kancelarię premiera z Facebooka[/a][/b] [sc]Czytaj też relację: [a]http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kolejny_dzien_walki_z_acta_cyberwojna_minuta_po_minucie_223290.html;Cyberwojna minuta po minucie[/a][/sc] Jak widać, protesty, petycje oraz ataki hakerów nie odniosły pożądanego skutku. Nasz premier zignorował nasze "krzyki" tak, jakby zapomniał o wolności słowa i demokracji. [sc]Minister Boni kłamał[/sc] Jakiś czas temu, minister administracji i cyfryzacji Michał Boni powiedział na antenie radia RMF FM, że wszystkie państwa europejskie podpisały już tę umowę. Teraz mamy dowód, że nie jest to prawda. Szwedzki europarlamentarzysta Christian Engstroem, jak podawała "Gazeta Polska Codziennie", mówił: "[a]http://christianengstrom.wordpress.com/category/informationspolitik/acta;Żaden kraj UE na razie nie podpisał ACTA;[/a] [tekst angielski]. Jeśli minister Boni tak twierdzi, kłamie. Wszystkie kraje, które uczestniczyły w negocjacjach mają czas na podpis do 31 marca 2013 roku. Podpisać jednak nie muszą. Wystarczy powiedzieć nie". [sc]Zobacz jak [a]http://www.wiadomosci24.pl/artykul/nie_dla_acta_w_czestochowie_zdjecia_223580.html;protestowano przeciwko ACTA w Częstochowie[/a][/sc] Jaka będzie reakcja internautów? Czekamy z niecierpliwością. [iframe width="500" height="285"]http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FWiadomosci24&width=500&height=285&colorscheme=light&show_faces=true&border_color&stream=false&header=true&appId=257541850952439" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:500px; height:285px;" allowTransparency="true"[/iframe]

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (108):

Sortuj komentarze:

Sprzedajni. Własnego ojca i matkę sprzeda za miskę ryżu. Jak i na górze, tak i na dole, odpuść im Panie.

Ot np. : http://www.wnowogardzie.pl/aktualnosci/burmistrz-i-sprawa-miesa/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla mnie Tomasz Lis to agent platformy ,który ma do wykonania misję w TV pewnie chodzi o to kto lub co mówi źle o platformie a odpowiedni ludzie powoli będą likwidowali nie wygodnych . Zobaczycie jak w nie długim czasie zrobią się przetasowania i poleca w TV głowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podpisanie tej umowy to taki strzał we własną stopę. Tylko patrzeć na spadające poparcie PO wśród młodych ludzi. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 29.01.2012 05:27

zrezygnować z internetu,i tak prawdy tu się nie napisze zwłaszcza o żydach i czarnuchach,dołożę jeszcze kościół.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Paweł Urbański: To nie jest tak, że protestują ci, którzy są uzależnieni od muzyki, czy filmów. ACTA w założeniu miało scigać za wprowadzanie i rozpowszechnianie podróbek na rynek, ale w wykonaniu takim (as is) może wręcz zamknąć prawo do jakiegokolwiek głosu zwykłym obywatelom - Panu również. Przykłady w dostępnych w internecie filmikach o ACTA są oczywiście skrajne, aczkolwiek w kraju, gdzie głupota ściera się z codziennością to może być wręcz opłakane. Od tego odwrotu nie będzie, jednak póki nie padnie "sakramentalne tak", to "małzeństwo" z ACTA nie będzie przyjęte. Nie dla piractwa, ale też NIE dla cenzury. O to manifestują ci, którzy wiedzieli po co poszli na manifest.

Komentarz został ukrytyrozwiń
LoL
  • LoL
  • 27.01.2012 07:47

Do **** te acta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
john
  • john
  • 27.01.2012 07:15

krzysztof5426:

Polska nie musi ratyfikować: Karta OBOWIĄZUJE w całej Unii!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Putin? Jaki Putin? To nie Putin wymyślił ACTA'ę. To jest umowa wymyślona i napisana przez USA - "emisariusza i obrońcę demokracji". Konkretnie została stworzona przez prawników zatrudnionych w RIAA i to Amerykańskiemu biznesowi ma ona służyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobra petycja podpisalem: http://www.tinyurl.pl?tbCMvnYz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robert Grzeszczyk Dzisiaj 19:09
=================================
Tak to sa wszystko znane sprawy, tylko podejrzewam, ze nieznane decydentom ignorantom. Moze wie o tym Putin i Tusk. Poniewaz to prawo sluzy do totalitarnej kontroli spoleczenstwa i odcinania dostepu do internetu pod dowolnym pretekstem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.