Facebook Google+ Twitter

Polska - Portugalia. Najważniejszy test przed Euro 2012!

Już w najbliższą środę, 29 lutego, dojdzie do najważniejszego testu podopiecznych Franciszka Smudy przed startem Euro 2012. Reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Narodowym w Warszawie z Portugalią w meczu towarzyskim.

Franciszek Smuda / Fot. Roger Gorączniak, CC BY-SA 3.0 / WikipediaNie ma wątpliwości, że mecz z Portugalią będzie najważniejszym spotkaniem "Biało-czerwonych" przed mistrzostwami Europy, które już w czerwcu odbędą się na stadionach w Polsce i na Ukrainie. To właśnie na Stadionie Narodowym zostanie rozegrany mecz otwarcia Euro 2012.

Niewątpliwie spotkanie towarzyskie z Portugalią to nie tylko test dla piłkarzy, ale i również dla obiektu, który za kilka miesięcy będzie areną wielkiej imprezy - Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie sporo było kontrowersji wokół nowego obiektu, na którym miał zostać rozegrany Superpuchar Polski. Po negatywnej opinii policji mecz się nie odbył, co wywołało sporo komentarzy. Dzisiaj już wiadomo, że Stadion Narodowy jest gotowy na przyjęcie ogromnej liczby kibiców i zapewnienie im bezpieczeństwa.

Trening reprezentacji Portugalii w Warszawie. Zobacz fotorelację!


Dla każdego kibica najważniejsze jest jednak to, w jakiej formie są polscy piłkarze. Mecz towarzyski z takim rywalem jak Portugalia to zawsze wielkie emocje. Tym razem obie ekipy spotkają się ze sobą po raz dziesiąty w historii. Bilans jest niekorzystny dla naszego zespołu, który wygrywał trzy razy, dwukrotnie remisował i cztery razy musiał uznać wyższość rywali. Ostatnie spotkanie odbyło się we wrześniu 2007 roku na Stadionie Światła w Lizbonie, gdzie padł remis 2:2. Polscy kibice doskonale pamiętają porażkę 0:4 z Portugalią na mistrzostwach świata w Korei i Japonii w 2002 roku. Jak będzie tym razem?

Nie ma wątpliwości, że faworytami środowej potyczki są Portugalczycy, którzy zajmują obecnie 6. miejsce w rankingu FIFA. Nasz zespół plasuje się dopiero na 70. pozycji. Mimo to "Biało-czerwoni" zagrają u siebie i z pewnością postarają się pokazać jak najlepiej przed własną publicznością. Ciekawie zapowiada się rywalizacja polskich zawodników z gwiazdami światowej piłki takimi jak Cristiano Ronaldo, Tiago, Pepe czy Bruno Alves.

Mecz z Portugalią to bardzo ważny sprawdzian przed podopiecznymi Franciszka Smudy, którzy na Euro 2012 zmierzą się w grupie z takimi zespołami jak Grecja, Rosja i Czechy. Środowa potyczka z Portugalią jest też wielkim wydarzeniem - po tym spotkaniu przyjdzie nam czekać już tylko do samej imprezy Euro. Czy zatem będziemy czekać spokojnie czy z obawami?

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (37):

Sortuj komentarze:

kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 09.03.2012 23:12

Gamoniu ,Paulina Wczoraj 12:15 .Mnie pomawiasz !!!
To ty napisałeś!.

cyt "To jest troll internetowy, którym nie warto się przejmować. Tu trafił się tylko jeden, bo na onecie jest ich masa i tam dziennikarze się nimi nie przejmują. Najlepiej poprosić redakcję o IP komputera i założyć sprawę w sądzie lub sprawę przekazać Policji (bo on często pomawia Autorów, wymienia ich nazwiska i obrzuca obelgami) żeby się tym zajęli. Tak robią dziennikarze z innych portali gdy ich się pomawia lub wyzywa wulgarnie z imienia i nazwiska i wygrywają sprawy. "
Gamoniu podaj dowody i mnie nie pomawiaj !!!!!!Rozpowszechniasz wobec mnie kłamstwa , oszczerstwa!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 09.03.2012 23:07

Gamoniu ,Paulina Wczoraj 12:15 .Mnie pomawiasz !!!
To ty napisałeś!.

cyt "To jest troll internetowy, którym nie warto się przejmować. Tu trafił się tylko jeden, bo na onecie jest ich masa i tam dziennikarze się nimi nie przejmują. Najlepiej poprosić redakcję o IP komputera i założyć sprawę w sądzie lub sprawę przekazać Policji (bo on często pomawia Autorów, wymienia ich nazwiska i obrzuca obelgami) żeby się tym zajęli. Tak robią dziennikarze z innych portali gdy ich się pomawia lub wyzywa wulgarnie z imienia i nazwiska i wygrywają sprawy. "
Gamoniu podaj dowody i mnie nie pomawiaj !!!!!!Rozpowszechniasz wobec mnie klamota , oszczerstwa!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 09.03.2012 23:03

Gamoniu nie imputuj mi czegoś czego nie rąbie .Oczywiście mój IP jest jawny i nie mam podstaw się czegokolwiek bać .Kryger jest to twoje wredne pisanie .Skryłeś się za Nick Paulina ale linki już są pisane przez zalogowanego(w kolorze czerwonym) To cie gamonu nie po raz pierwszy dyskredytuje o demaskuję !!!.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 09.03.2012 22:58

Paulina Wczoraj 12:15 .Jednak jesteś porąbanym człowiekiem .Mnie krytykujesz i próbujesz ośmieszać . Porównujesz,nie do nic nie winnego człowieka (pana Długosza) .Osóbko z Nickiem żeńskim(Paulina ), to ty jesteś "redaktorem " Kryger .Udowodniam tobie oszustwa i na dowód wkleiłem moje wpisy .Ty , tak jak robi wredny człowiek , oczywiście je usunąłeś i piszesz jako Paulin.Jesteś cienias i miernota .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paulina
  • Paulina
  • 08.03.2012 12:38

Należy brać przykład z Jarosława Kuźniara i nie przejmować się trollami internetowymi - http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kultura-i-media/zabic-celebryte,1,5049056,kiosk-wiadomosc.html Trzeba robić swoje i nie czytać, bo są to zazwyczaj osoby, które nie mają wyższego wykształcenia i nie są najlepsze w tym co robią, potrafią tylko tryskać jadem, tak nie po chrześcijańsku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paulina
  • Paulina
  • 08.03.2012 12:15

Użytkownik o nazwie "Jędrzej" i " Kibic reprezentacji Polski" to prawdopodobnie Roman Długosz - link Można poddać analizie jego wpisy pod tekstami Krygera i Szara i są tam te same teksty (w tych komentarzach robi masę błędów ortograficznych i jak mantrę powtarza, że Górski mawiał iż piłki są dwie a bramka jedna - na nic większego go nie stać) . Ma chyba żal do Bogu ducha winnych innych użytkowników, że redakcja odrzuca jego teksty.

Tutaj też wypisywał głupoty:

link

link


To jest troll internetowy, którym nie warto się przejmować. Tu trafił się tylko jeden, bo na onecie jest ich masa i tam dziennikarze się nimi nie przejmują. Najlepiej poprosić redakcję o IP komputera i założyć sprawę w sądzie lub sprawę przekazać Policji (bo on często pomawia Autorów, wymienia ich nazwiska i obrzuca obelgami) żeby się tym zajęli. Tak robią dziennikarze z innych portali gdy ich się pomawia lub wyzywa wulgarnie z imienia i nazwiska i wygrywają sprawy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 03.03.2012 16:26

Na Podstawie faktów i usuwanie demaskatorskich wpisów a zastępowanie sfałszowanymi TWIERDZĘ , ZE NA TYM PORTALU W24 są robione podmiany tekstów a także dyskryminowanie JEDNYCH AUTORÓW I TO ZALOGOWANYCH KOSZTEM INNYCH RÓWNIEŻ ZALOGOWANYCH)
Twierdzę , że świadomie i z premedytacja usunięto tekst pana Szara a w to miejsce wstawiono tekst pana Kryger-to w demaskatorskich mych wpisach ująłem .
Dowody są na tej stronie i bezczelne pisanie w tej sprawie pana Kryger!

Komentarz został ukrytyrozwiń
P
  • P
  • 03.03.2012 15:05

Wystarczyło napisać, że to nie jest Pana komentarz. Wcześniej Pan nie zaprzeczał dlatego drążyłam temat. Nie ma sensu prowadzić dyskusji na tym poziomie, skoro część komentarzy jest sfałszowana lub ktoś inny się pod nimi podszywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
To mam skopiowane
  • To mam skopiowane
  • 03.03.2012 15:00

TO MAM SKOPIOWANE i usuwanie nie ma sensu!!!!!!
kibic reprezentacji Polski Dzisiaj 14:54 (3 marzec 2012 rok ) –to jest na stronie Kryger
Ocena: 0 0
Panie Kryger oraz internauto (Paulina Dzisiaj 12:11 ) to jest post bezczelnie usunięty z tej strony .Łatwo go potwierdzić gdyż jest odnotowany mój IP !!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

kibic reprezentacji Polski Dzisiaj 18:46 ( 2 marzec 2012 rok)–to jest na stronie Kryger
Ocena: 1 0
@Paulina Dzisiaj 16:40
Te teksty mogłem umieścić na tej stronie Pana Kryger, bo Pana Szara tekst został usunięty!Czy to tak ciężko pojąć ?NA TEJ STRONIE SĄ MOJE UWAGI ,BO STRONY PANA SZARA NIE BYŁO !Czy teraz człowieku zrozumiałeś ?Nie ! To do przedszkola i się nauczyć logicznego myślenia.Tam cie dzieci nauczą , zapewnia .
===================
Drugi wpis
kibic reprezentacji Polski 29.02.2012 10:52
Ocena: Ocena pozytywna 1 Ocena negatywna 3

Ten tekst z dzisiaj (Szymon Szar ) 7:32 jest usunięty! - Polska - Portugalia. Generalny sprawdzian przed Euro 2012!
W zamian jest tekst REDAKTORA(Sebastian Kryger) , ten z wczoraj !6:31-Polska - Portugalia. Najważniejszy test przed Euro 2012!
Coś mi tu nie gra i zalatuje zawiścią wychodzącą od Sebastiana Kryger .
kibic reprezentacji Polsk
===================
Pierwszy wpis
kibic reprezentacji Polski 29.02.2012 10:45
Ocena: Ocena pozytywna 2 Ocena negatywna 2

Proszę porównać te teksty :

1 ) Polska - Portugalia. Generalny sprawdzian przed Euro 2012!
autor :Szymon Szar
Dlaczego tego autora tekstu już nie ma ??
2 ) Polska - Portugalia. Najważniejszy test przed Euro 2012!
autor :Sebastian Kryger
+++++++++++++
Abstrahując co do tej sytuacji, pozwoliłem sobie rowniez dodać ocenę jaka mam i do pisania Pana Kryger. Gdyby nie zaprzeczanie oczywistym faktom pana Kryger , może bym go nie obnażał -tak po prostu z litości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 03.03.2012 14:54

Panie Kryger oraz internauto (Paulina Dzisiaj 12:11 ) to jest post bezczelnie usunięty z tej strony .Łatwo go potwierdzić gdyż jest odnotowany mój IP !!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

kibic reprezentacji Polski Dzisiaj 18:46 ( 2 marzec 2012 rok)–to jest na stronie Kryger
Ocena: 1 0
@Paulina Dzisiaj 16:40
Te teksty mogłem umieścić na tej stronie Pana Kryger, bo Pana Szara tekst został usunięty!Czy to tak ciężko pojąć ?NA TEJ STRONIE SĄ MOJE UWAGI ,BO STRONY PANA SZARA NIE BYŁO !Czy teraz człowieku zrozumiałeś ?Nie ! To do przedszkola i się nauczyć logicznego myślenia.Tam cie dzieci nauczą , zapewnia .
===================
Drugi wpis
kibic reprezentacji Polski 29.02.2012 10:52
Ocena: Ocena pozytywna 1 Ocena negatywna 3

Ten tekst z dzisiaj (Szymon Szar ) 7:32 jest usunięty! - Polska - Portugalia. Generalny sprawdzian przed Euro 2012!
W zamian jest tekst REDAKTORA(Sebastian Kryger) , ten z wczoraj !6:31-Polska - Portugalia. Najważniejszy test przed Euro 2012!
Coś mi tu nie gra i zalatuje zawiścią wychodzącą od Sebastiana Kryger .
kibic reprezentacji Polsk
===================
Pierwszy wpis
kibic reprezentacji Polski 29.02.2012 10:45
Ocena: Ocena pozytywna 2 Ocena negatywna 2

Proszę porównać te teksty :

1 ) Polska - Portugalia. Generalny sprawdzian przed Euro 2012!
autor :Szymon Szar
Dlaczego tego autora tekstu już nie ma ??
2 ) Polska - Portugalia. Najważniejszy test przed Euro 2012!
autor :Sebastian Kryger
+++++++++++++
Abstrahując co do tej sytuacji, pozwoliłem sobie rowniez dodać ocenę jaka mam i do pisania Pana Kryger. Gdyby nie zaprzeczanie oczywistym faktom pana Kryger , może bym go nie obnażał -tak po prostu z litości.