Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12397 miejsce

Polska - Portugalia. Stadion Narodowy zdał egzamin. A reprezentacja?

Pięknie rozświetlony stadion, prawie 60 tysięcy kibiców, sportowe emocje i bezbramkowy remis - tak w środę było w Warszawie. Polska nie zdołała pokonać Portugalii, choć były ku temu szanse.

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Mecz zgromadził na płycie boiska wielu fotoreporterów. Fot. Tomasz Bidermann
Mecz zgromadził na płycie boiska wielu fotoreporterów. Fot. Tomasz Bidermann

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

krzysztof5426
  • krzysztof5426
  • 03.03.2012 18:48

Stadion rewelacja. Organizacja też niczego sobie.
Byłem, widziałem, podobało mi się !

Komentarz został ukrytyrozwiń

I stadion i reprezentacja i kibice zdali egzamin. Pozostałych szlag trafia i bardzo dobrze niech tak zostanie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomek, udało Ci się nawet uchwycić mnie na ostatnim zdjęciu ;)! Świetna fotorelacja 5*.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 01.03.2012 10:28

Jurek K Dzisiaj 09:19,Mirka I Dzisiaj 09:22 ,Mirka I Dzisiaj 09:22 ,Joanna Mucha Dzisiaj 09:33 ,KaPiszon Dzisiaj 10:18.
Te wszystkie u góry Nicki są tego samego pomylonego osobnika .Lecz się wreszcie stary , lemingu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KaPiszon
  • KaPiszon
  • 01.03.2012 10:18

Mecz i stadion przysłaniają chyba kolejny problem. Poziom kibicowania. Przecierz to widowisko a nie walka o niepodległość. Gwizdy i wycie kibiców pozostały bez reakcji ze strony polskich piłkarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joanna Mucha
  • Joanna Mucha
  • 01.03.2012 09:33

Przepraszam Kochani -- czy my wczoraj graliśmy z Białorusią???

Min.Sportu Joanna Mucha. Pozdrawiam kibiców Platformy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirka I
  • Mirka I
  • 01.03.2012 09:22

Justyna takie informacje możesz podawać" Ćwokom" z Platformy.Prawdziwy kibic dobrze zna te informacje. Powtarzam przekaż to ciulom z PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek K
  • Jurek K
  • 01.03.2012 09:19

To najdroższy stadion na świecie !! jedną trzecią budżetu banda POwska rozkradła na premie .Ten stadion nadal jest nie ukończony. Nie skończono infrastruktury wokół stadionu.Barany i matoły z PO teraz będą trąbić o stadionie by nie mówić o bandyckich przygotowaniach podniesienia wieku emerytalnego. Ukraina już ma odebrane stadiony przez FiFA my jeszcze nie . Żadnego stadionu nie odebrali.Tak to u nas się dzieje .Przekręty korupcja --- banda złodziei rządzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz
  • Kazimierz
  • 01.03.2012 08:14

Jarosławowi Kaczyńskiemu jaja się gotowały z zawiści , bezsilności .A tu nic .Polacy bezbramkowo remisowali , kibice wspaniale naszej reprezentacji kibicowali , nie było zadym ani burd, wrednych transparentów kibice nie rozwiesili ; pełna porażka .Za to jaja nie mogąc się ugotować , rozsiewały zapach zbuków ale już w domu Jarosława Kaczyńskiego nazwanego prezesem PiS.
/Wspaniałe zdjęcia , to są już historyczne zdjęcia .Moje gratulacje dla reportera .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Justyna
  • Justyna
  • 01.03.2012 08:03

Przyszli na mecz kibice nie kibole i był wspaniały doping kibiców .Nie ma Jarosława Kaczyńskiego z Sakiewiczem to i kibole siedzą cicho .Nic za rozróby nie dostali to olali takich jak wymieniłem.Z reszta na mecz przyszli ludzie w pełni rozpoznawalni ,nie mieli czego się bać i twarzy nie zasłaniali.Polacy grali ma miarę swoich możliwości i remis 0:0 jest wynikiem odzwierciedlającym przebieg meczu.
Mogę dodać , że w 1974 roku lub w 1984 roku Polacy pod wodza trenera Kazimierza Górskiego mecze towarzyskie przegrywali i remisowali .Później byli Vice mistrzami świata .Należy również dodać , że Polacy w piłce nożnej byli także mistrzami olimpijskimi .