Facebook Google+ Twitter

Polska Razem to nazwa nowej partii Gowina i Wiplera. W logo mapa Polski

W Warszawie trwa konwencja nowej partii, której założycielami są Jarosław Gowin, Przemysław Wipler oraz Paweł Kowal. Ugrupowanie nosi nazwę Polska Razem i firmowane jest zielonym logo w kształcie mapy Polski.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellOd wielu dni media spekulowały, czy w nazwie ugrupowania pojawi się nazwisko Jarosława Gowina. Polityk umiejętnie podgrzewał atmosferę, nie potwierdzając ani nie zaprzeczając tym domysłom. W piątek w TVN24 stwierdził, że według specjalistów nazwisko w nazwie partii w znaczny sposób poprawia jej rozpoznawalność, sugerując, że wziął pod uwagę te podpowiedzi.

Teraz już wiemy, że nazwiska polityka nie ma w nazwie. Polska Razem - tak nazywa się partia, którą stworzyli Jarosław Gowin, Przemysław Wipler oraz Paweł Kowal. Ugrupowanie firmuje zielone logo w kształcie mapy Polski.

Konwencja odbywa się w warszawskiej hali Expo i przybyło na nią 1,5 tysiąca osób. Wśród gości są byli posłowie PO: John Godson oraz Jacek Żalek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pan Gowin wpadł na "genialny "pomysł .Prawa wyborcze dla dzieci . Ile dzieci w rodzinie tyle głosów . Więc ...do roboty :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nowo powstała partia na scenie politycznej nie będzie miała większego znaczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polska Razem Jarosława Gowina - tak brzmi nazwa nowej partii.
Tak jest napisane na logo .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.