Polska remisuje z Macedonią 1:1

• Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-26 22:58

Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Macedonią w towarzyskim meczu rozgrywanym w niemieckim Reutlingen.

Gola dla Polaków zdobył na 6 minut przed końcem spotkania Radosław Matusiak, który wykorzystał rzut karny. Prowadzenie dla Macedonii zdobył pod koniec pierwszej połowy Goran Maznov.Reprezentant Polski Radosław Matusiak (P) i Nikolce Noveski z Macedonii (L) podczas towarzyskiego meczu polskiej kadry przygotowującej się do gry w Euro 2008  / Fot. PAP Radek Pietruszka
Dzisiejszy mecz to element przygotowań do czerwcowych mistrzostw Europy w piłce nożnej, rozgrywanych w Austrii i Szwajcarii. Jutro Biało-Czerwoni zagrają - również towarzysko - z Albanią i będzie to ostatni ich mecz przed tą imprezą.