Polska - San Marino 10:0

• Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-01 21:05

Reprezentacja Polski wygrywa z drużyną San Marino 10:0.

/ Fot. PAPPierwszą dla Polski bramkę, w meczu z San Marino, strzelił Rafał Boguski, już w 35. sekundzie. W 18. minucie piłkę do bramki posłał Ebi Smolarek. W 27. minucie kolejną, trzecią, bramkę dla naszej reprezentacji strzelił znów Boguski. 43. minuta i kolejna bramka - Lewandowski. W 51. minucie piłkę w bramce umieścił Jeleń. W 59. minucie piłka kopnięta przez Smolarka odbiła się od pleców obrońcy drużyny San Marino Marniego i wpadła do bramki - było już 6:0.

Dwie minuty później (61. minuta) wynik meczu na 7:0 podwyższył Lewandowski. W 73. bramkę strzelił Smolarek, to była jego druga bramka w tym meczu. 81. minuta i znowu Smolarek! Było już 9:0. 10. bramkę reprezentacji San Marino w 88. minucie wbił Saganowski.

Polska: Fabiański - Wasilewski, Dudka, Bosacki, Krzynówek - Jeleń, Mariusz Lewandowski, Roger, Smolarek - Boguski - Robert Lewandowski
San Marino: Valentini - Simoncini, Della Valle, Simone Bacciocchi, Matteo Andreini, Nicola Albani, Giovanni Bonini, Matteo Bugli, Michele Marani, Ezequiel Rinaldi, Matteo Vitaioli