Polska - San Marino 2:0

• Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-09-10 21:24

Eliminacje do MŚ 2010. Wygraliśmy 2:0 z drużyną z San Marino. Pierwszą bramkę w 36. minucie zdobył dla naszej reprezentacji Ebi Smolarek. Na 2:0 poprawił w 67. minucie Robert Lewandowski.

Ebi Smolarek / Fot. PAP ROBERT GHEMENTPolska

Skład: Fabiański - Wojtkowiak, Jop, Żewłakow, Kowalczyk (28' Krzynówek) - Błasczykowski, M. Lewandowski, Roger, Piszczek, Smolarek - Saganowski

Bramki:
Smolarek 36'
Lewandowski 67'

San Marino

Skład: A.Simoncini - Valentani, Michele Marani, Albani, D.Simoncini - Vitaioli, Bollini, Berretti, Manuel Marani - Selva, Bugli
 / Fot. PAP Adam Haławej

Mecz 1 kwietnia 2009 roku
Historyczny wyczyn Polaków. 10:0 z San Marino

Komentarze (5):

Dramat...gramy fatalnie, aż strach pomyśleć, co będzie w meczu z Czechami, którzy, swoją drogą, także nie zachwycili w meczu z Irlandią Płn. ( 0: 0 ). Obrona to dno, coś trzeba z tym zrobić, pytanie: czy ten trener jest w stanie to uczynić?