Facebook Google+ Twitter

Polska Shakira i szansa na sukces

Jest charyzmatycznym muzykiem i jak magnes przyciąga młode talenty. Pod koniec września wyrusza do Rwandy, by tam przygotować profesjonalnie chór przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kabuga.

 / Fot. materiały prasowe SalvattiDzieci w wielu krajach Afryki mają niewielkie szanse na rozwijanie swoich talentów. Nie ma tam programów takich jak "Szansa na sukces" czy "Mam talent". Wiele osób utalentowanych muzycznie śpiewa w chórach kościelnych, ale nie mają lidera, kogoś, kto by oszlifował ich talent tak, żeby rozkwitł.

Podjęła się tego wolontariuszka Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl, Dorota "Shakira". Jest pedagogiem oraz studiuje we Wrocławskim Liturgicznym Studium Wokalnym. Jest charyzmatycznym muzykiem i jak magnes przyciąga młode talenty. Pod koniec września wyrusza do Rwandy, by tam przygotować profesjonalnie chór przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kabuga.

Rwandyjscy artyści wystąpią na Afrykańskim Kongresie Bożego Miłosierdzia we wrześniu 1016 r. Dorota "Shakira" spędzi pół roku w Kibeho, w szkole dla dzieci niewidomych, prowadzonej przez siostry franciszkanki. Kolejne pół roku będzie uczyła muzyki i gry na instrumentach artystów z Kabuga.

Chcemy wspólnie pomów Dorocie w sfinansowaniu biletu do Kigali. Bardzo prosimy o wsparcie naszej wolontariuszki. To Polska wolontariuszka, profesjonalny muzyk przygotuje chór na wielki Afrykański Kongres Miłosierdzia Bożego. Z góry dziękujemy w imieniu Doroty "Shakiry", afrykańskiej młodzieży i naszej Fundacji!

Sie pomaga :) Tutaj: http://www.siepomaga.pl/r/muzykawafryce

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.