Facebook Google+ Twitter

Polska to dziki kraj

Oblałem się potem i dreszcz przeniknął moje dzikie ciało. Ta wiadomość spadła tak niespodziewanie jak dzikie notowania sondażowe PiS.

Szok był tak ogromny gdy dotarło do mnie - dzikiego człowieka - o co chodzi. Gra w golfa to dyscyplina olimpijska, a w dzikim kraju Polsce, wszyscy śmieją się i mówią brzydko, o tej pięknej grze. Naprawdę dziki kraj! Nawet były premier śmieje się z golfa. Gdy spojrzy się na krajobraz po zimie w naszym dzikim kraju, w polityce PiS-u bzdury a na drogach dziury. Wszystkie dziennikarskie dzikie hieny, odpowiedzą przed komisja w sprawie, rozpowszechniania dzikich informacji. Komisja sprawdzi czy Polska to dziki kraj. Będzie też badany dziki niepohamowany wzrost gospodarczy, który budzi niepokój cywilizacji zachodnich.

W normalnym kraju, gdzie leży Floryda wszyscy grają w golfa i nikt się z nich nie śmieje. Z własnych wypasionych domów, opaleni w ciemnych okularach, przemawiają cywilizowani; żyliśmy w dzikim kraju, a teraz mamy jak w raju. Wszystkie dzikie diabły, które zamieszkują nasz dziki kraj będą smażyć się w piekle, za niszczenie cywilizowanych rekinów hazardowych. Ten ogromny rekin hazardowy został pożarty przez dzikiego zwierza zwanego polityką. Tu ma rację pan Drzewiecki, że brzydzi się polityką, taki widok naprawdę może być mało przyjemny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Jadwigo, masz rację. Tylko że w polityce wytrawny polityk analizuje geopolityczne punkty odniesienia. Jak widzi tylko czubek własnego nosa, kończy jak Lepper.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Minister finansów Rostowski został sciągnięty z Angli...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drzewiecki z Florydy, to jakby z Kosmosu. Czuma tez z tamtych stron? dziwna to sytuacja ze nie stać nas na swoich. Jak ktoś jest myślami na "Księżycu", to jaki będzie jego wkład w rozwój Polski?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prezydent ; Polska to dziki krajhttp://wiadomosci.onet.pl/2134720,11,prezydent_to_nie_polska_jest_dzika__to_tylko_niektorzy_ludzie,item.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak zawsze pięć:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobry zawodowiec golfista zapewne wie jak prawidłowo trzmać kij ...sprawa jest oczywista jak to, że kij ma dwa końce...gra faul to gra na dwa końce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kij jak to kij zawsze ma dwa końce, trzeba wiedzieć gdzie jest rękojeść a unikniemy kontuzji i pośmiewiska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kij golfowy może być hokejowy czy bilardowy ...każdy jest niebezpieczny dla nieprzewidywalnego człowieka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nadmienia Jacenty "Ten wstręt do plityki a nie do hazardowych krętactw..." -

otóz hazard jest wszędzie taki sam, bo reguły gier są nienaruszalne. Polityka natomiast może byc uprawiana na tyle sposobów, ilu ludzi sie nia zajmuje - a więc jest nieprzewidywalna.
Zawsze mozna potknac sie o własny ... kij golfowy i zaryć nosem. Obrzydliwe! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy to prawda, że TVN dokonało manipulacji słowem Drzewieckiego...to zmieni sytuację

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.