Facebook Google+ Twitter

Polska w wymiarze 3D zaprezentuje się na wystawie w Berlinie

Polscy twórcy zaprezentują niezwykłe animacje w wymiarze 3D promujące nasz kraj. A to wszystko z okazji światowych targów turystycznych ITB Berlin.

Budynek główny Targów Berlińskich z wejściem od Masurenallee / Fot. Eva K., GNU, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Berlin_Messe.jpg&filetimestamp=20070824193240"Move Your Imagination" - taki tytuł nosi akcja wizerunkowa upowszechniająca Polskę na berlińskiej imprezie.

Została przygotowana dla Polskiej Organizacji Turystycznej przez Tomasza Bagińskiego i Marcina Kobyleckiego, twórcą wizualnej oprawy jest Jakub Jabłoński.

3 marca w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się pokaz, na którym zaprezentowane zostaną najważniejsze elementy kampanii.

Założenie koncepcji opracowanej przez Platige Image jest konkretnie sprecyzowane: Polska to kraj w dobrym stylu. Stereoskopowe animacje mają łączyć nowatorskie technologie, tradycyjne motywy i najnowsze trendy światowego designu. W założeniu artystów każdy filmik będzie podróżą ukazującą różne aspekty polskiej turystyki, kultury, przyrody, aktywnego wypoczynku, tańca czy przygotowań do Euro 2012 - informuje portal kampaniespoleczne.pl.

Filmiki charakteryzują się stylistyczną różnorodnością - od wizerunkowego spotu reklamowego, poprzez animację 2D, malarską impresję po wizualną abstrakcję i widowisko taneczne z choreografią Agustina Egurroli, które zostanie zaprezentowane na otwarcie targów.

Na światowych targach turystycznych ITB Berlin przewiduje się około 200 tys. odwiedzających.
Polsce jako gościowi honorowemu i oficjalnemu krajowi partnerskiemu ITB, przypadło stworzenie oprawy graficznej przedsięwzięcia.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.itb2011.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.