Facebook Google+ Twitter

Polska walczy z atakiem zimy

Polska walczy ze skutkami zimy. W ciągu ostatniej doby zamarzło pięć osób. Drogi są już przejezdne. Ciężka sytuacja panuje jednak na dworcach. Kolei ma opóźnienia. Zanotowano liczne awarie sieci ciepłowniczej i wodociągowej.

Polska walczy ze skutkami zimy. / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Pejzaz_zimowy1.jpg&filetimestamp=20090323171842 Zima zbiera swe żniwo. Minionej doby z powodu wychłodzenia zmarło pięć osób. Tylko w czwartek policja odnotowała 109 wypadków drogowych, w których zginęło dziewięć osób, a 126 zostało rannych. Tylko w stolicy doszło do 170 kolizji i sześciu wypadków. Sytuacja na drogach się poprawiła. Kursuje więcej solarek i pługów śnieżnych.

Kłopoty mają pasażerowie kolei. We Wrocławiu uszkodzenie wiaduktu spowodowało poważne utrudnienia w kursowaniu pociągów, a opóźnienia sięgały kilku godzin. Pociągi spóźniały się też w Warszawie - w Tunelu Średnicowym pękła szyna, doszło też do awarii dwóch rozjazdów.

Mieszkańcy Gryfina w zachodniopomorskim z powodu awarii zostali pozbawieni ciepłej wody i ogrzewania. Natomiast w Trzebieży z powodu złamania się słupa energetycznego prądu zostało pozbawionych 800 mieszkańców


Źródło:tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tymczasem zima odpuściła, bo chyba za wcześnie przybyła.
Ale co jeszcze przed nami? Przecież to dopiero jej początek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.