Facebook Google+ Twitter

Polska walczy z atakiem zimy

Polska walczy ze skutkami zimy. W ciągu ostatniej doby zamarzło pięć osób. Drogi są już przejezdne. Ciężka sytuacja panuje jednak na dworcach. Kolei ma opóźnienia. Zanotowano liczne awarie sieci ciepłowniczej i wodociągowej.

Polska walczy ze skutkami zimy. / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Pejzaz_zimowy1.jpg&filetimestamp=20090323171842 Zima zbiera swe żniwo. Minionej doby z powodu wychłodzenia zmarło pięć osób. Tylko w czwartek policja odnotowała 109 wypadków drogowych, w których zginęło dziewięć osób, a 126 zostało rannych. Tylko w stolicy doszło do 170 kolizji i sześciu wypadków. Sytuacja na drogach się poprawiła. Kursuje więcej solarek i pługów śnieżnych.

Kłopoty mają pasażerowie kolei. We Wrocławiu uszkodzenie wiaduktu spowodowało poważne utrudnienia w kursowaniu pociągów, a opóźnienia sięgały kilku godzin. Pociągi spóźniały się też w Warszawie - w Tunelu Średnicowym pękła szyna, doszło też do awarii dwóch rozjazdów.

Mieszkańcy Gryfina w zachodniopomorskim z powodu awarii zostali pozbawieni ciepłej wody i ogrzewania. Natomiast w Trzebieży z powodu złamania się słupa energetycznego prądu zostało pozbawionych 800 mieszkańców


Źródło:tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tymczasem zima odpuściła, bo chyba za wcześnie przybyła.
Ale co jeszcze przed nami? Przecież to dopiero jej początek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.