Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16741 miejsce

Polska wokalistka jak Miley Cyrus?

Londyńska wytwórnia muzyczna Phrased Differently to kuźnia talentów. To tam swoje płyty nagrywają Britney Spears, Miley Cyrus czy Craig David. W słynnym studio przy Bethnal Green nagrywa obecnie też polska wokalistka Ivs Alter.

 / Fot. Ivs AlterJej hit „Chwyć powietrze” (Domek z kart) przesłuchano w serwisie YouTube ponad 750 000 razy! Dwóch brytyjskich producentów wróży jej międzynarodowy sukces.

W młodą piosenkarkę z Mrągowa uwierzyli Michael Stockwell i Knightstarr - dwaj brytyjscy producenci. Knightstarr współpracował z autorami tekstów największych hitów Demi Lovato, Ushera czy Kylie Minogue. Mało kto, tak jak on potrafi znaleźć i wypromować dobry kawałek. Z kolei drugi z producentów Ivs Alter, Michael Stockwell jest nazywany w branży muzycznej jednoosobową orkiestrą sesyjną. Gra na fortepianie, gitarze akustycznej i basowej oraz na perkusji. Współpracował z największymi gwiazdami wytwórni, a także miał swój udział w promowaniu najsłynniejszych programów muzycznych. Jest autorem utworów zaprezentowanych w The Voice of Holland.

Teraz właśnie ten duet pracuje nad pierwszą płytą Ivs Alter, która ma się ukazać jeszcze w 2016 roku. Ivs Alter nadal przyjaźni się Craigiem Davidem, jedną z gwiazd wytwórni Phrased Differently. – Z Craigiem Davidem nagrywaliśmy w tym samym studio w Londynie. Poznaliśmy się po jednej z prób. Okazało się, że nie tylko lubimy podobne, soulowe brzmienia, ale mamy też tego samego producenta - Knightstarra – mówi Ivs Alter.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Brak odpowiedzi na moje pytanie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak sądzę Polka swój wokal rozwija mieszkając w Anglii?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.