Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32100 miejsce

Polska zagra dziś z Bułgarią już w nowych szatach

Sporo kontrowersji wywołują nowe stroje wyjazdowe naszej kadry. Zobacz i oceń je sam!

Nowe koszulki reprezentacji wywołały burzę / Fot. Archiwu Nike PolskaPolska reprezentacja, mimo że zagra dziś na bardzo złej murawie, to jednak zaprezentuje się przynajmniej wizualnie, bardzo ciekawie i nowatorsko. Rzadko zdarza się bowiem, by reprezentacja Polski grała w granatowych koszulkach, a dokładniej obsydianowych (ciemny granat).

- Projektując nowe stroje reprezentacji Polski projektanci Nike poszukiwali kolorystyki, która nada sylwetce naszych piłkarzy większej dynamiki i pozwoli mocniej zaakcentować biało-czerwone elementy uniformu. Nasza firma znana jest ze swej innowacyjności i wyznaczania nowych trendów. Polska piłka nożna wchodzi właśnie w nową erę. Organizacja ważnego wydarzenia jakim jest Euro 2012, nowy trener oraz nowi zawodnicy to idealny moment do podkreślenia rodzącego się charakteru drużyny. Charakteru, który poprowadzi ją do zwycięstw- mówi w wypowiedzi dla Wiadomosci24.pl Agnieszka Różycka z Nike Polska.

Kolorystyka wyjazdowych strojów naszej reprezentacji już od początku wzbudza wielkie kontrowersje. Wielu kibiców twierdzi, że producent techniczny naszej kadry zwyczajnie lekceważy Polaków, gdyż nawet na stronie oficjalnej firmy brak jakichkolwiek informacji o prezentacji nowego sprzętu naszej kadry, podczas gdy Turcja czy Chorwacja zagrają w tradycyjnych barwach- pisze eurosport.pl.

Firma jednak twierdzi, że stroje jak najbardziej odnoszą się do kraju. W informacji prasowej czytamy m.in.: "Narodowe akcenty widać w kilku elementach stroju. Z tyłu na kołnierzyku na złotym pasku znajduje się czerwony napis "Polska". Po lewej stronie koszulki oraz na prawej nogawce spodenek umieszczona została aplikacja z godłem. A na wewnętrznej stronie koszulki na wysokości godła znajduje się hasło przewodnie reprezentacji Polski: "Razem. O zwycięstwo."

Na pewno dużym pozytywem samych uniformów jest fakt, iż zostały one wyprodukowane w całości z pochodzącego z recyklingu poliestru. Każda z nich została zrobiona z około ośmiu plastikowych butelek po wodzie.

Piłkarze wystąpią w nowych strojach dziś w towarzyskim meczy z Bułgarią. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Polonii Warszawa, początek transmisji na TVP 1 o godzinie 20:15.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Najważniejsze, że znak nike jest na piersi polskiego piłkarza. Nic więcej się nie liczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rękawki od tego T-shirtu wyglądają tak, jakby ktoś je przeszył z innej koszulki na bazarze... ;///.

"Narodowe akcenty widać w kilku elementach stroju. Z tyłu na kołnierzyku na złotym pasku znajduje się czerwony napis "Polska". Po lewej stronie koszulki oraz na prawej nogawce spodenek umieszczona została aplikacja z godłem. A na wewnętrznej stronie koszulki na wysokości godła znajduje się hasło przewodnie reprezentacji Polski: "Razem. O zwycięstwo."

WOW! Aż tyle elementów narodowych, nic tylko skakać do góry ze szczęścia... ;/.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem może ciemny granat to jest kolor firmy nike. Na pewno ta firma projektując takie koszulki dużo straciła w moich oczach. Będę się starał nie kupować produktów tej firemki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziadostwo. Kto to klepnął? Ignorancja na najwyższym poziomie. To nie są koszulki repry Polski. Czy naszymi barwami jest ciemny granat? Czy nasze barwy to czerwono-biały (na koszulce obrócono kolory)? Ja jestem oburzony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.