Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29898 miejsce

Polska zremisowała z Portugalią. Cristiano Ronaldo nie wystrzelił

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-29 18:47

Po wyrównanym spotkaniu reprezentacja Polski zremisowała z Portugalią 0:0. Otwarcie Stadionu Narodowego mogło być jeszcze bardziej niezwykłe, gdyby Ireneusz Jeleń i Ludovic Obraniak wykorzystali swoje znakomite sytuacje do zdobycia gola.

Sonda

Obejrzysz mecz?

Stadion Narodowy w Warszawie / Fot. PAP/Paweł Supernak18.39 - Nie bez problemów, ale udało mi się wreszcie dotrzeć na Stadion Narodowy w Warszawie. Decyzja o wcześniejszym wyjściu z domu okazała się w 100 proc. trafiona! Wprawdzie komunikacja miejska spisuje się (na razie) bez zarzutu, ale znalezienie odpowiedniego wejścia stanowi już spore wyzwanie.

18.49 - Przed bramą numer 6, którą wchodzić mieli przedstawiciele mediów, "wybuchło" małe zamieszanie. Spowodował je.... pierwszy obywatel RP, czyli Bronisław Komorowski. Pracownicy Biura Ochrony Rządu wywrócili organizację pracy dziennikarzy "do góry nogami". Cóż, prezydent to prezydent, ale dlaczego akurat Pan Komorowski musiał wybrać bramę numer 6....? To pytanie pozostawię bez odpowiedzi.

18.54 - Muszę napisać naszym czytelnikom coś w tajemnicy. Stadion Narodowy wygląda olśniewająco o tej porze. Kibiców cały czas przybywa, słychać już pierwsze głośne śpiewy. Po prostu coś pięknego! ;)

19.03 - W biurze prasowym coraz większy gwar, a to najlepszy znak, że do rozpoczęcia spotkania pozostało coraz mniej czasu. Wciąż czekam na oficjalne składy w jakich wystąpią oba zespoły. Już od wczoraj wiemy, że w naszej reprezentacji nie zagra w tym spotkaniu napastnik BVB, Robert Lewandowski.

19.06 - Przewidujecie jakieś niespodzianki w wyjściowym zestawieniu naszego zespołu? Może "Fabian" w bramce? Co Wy na to? :)

19.15 - Wygramy na pewno! Cristiano Ronaldo musi dzisiaj strzelić gola i dać nam zwycięstwo - portugalscy dziennikarze pewni swego przed konfrontacją z Polakami.

19.40 - Śpiewy polskich kibiców coraz głośniejsze, a stadion coraz bardziej biało-czerwony, i nie tylko dzięki kolorystyce krzesełek. Przy okazji, zachęcam też do zapoznania się z obszerną zapowiedzią meczu.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

jolakurek
  • jolakurek
  • 06.03.2012 22:37

posłuchajcie czy wy z tego Z Lewandowskiego to bchatera wszech czasów robicie????jak co najmniej grał by w reprezentacji 5 lat i strzelił100 bramek on jeden wygra króla strzelców i całe euro co wy w ogóle gadacie aż się nie dobrze robi on jeden to się może powiesić poszczególni zawodnicy żle nie grają i myślałam że będzie dużo lepiej ale nie było najgorzej nie ma zgrania i skuteczności a Lewandowski raz strzela raz nie jak każdy piłkarz jak można gadać o jednym zawodniku bo gdyby gdyby to co za samobójca pisze tak o legi????????????????? ty kolego chyba cię pogieło a co wypowiedzi kolegi o Rosjanach to prawda jeszcze przestaniecie piepszyć o kibolach bo nie widzieliście chyba kiboli to zobaczycie jak się zachowują Rosjanie i inni powodzenia 100KIBICE z PRZED telewizorków i mami synki ............................

Komentarz został ukrytyrozwiń
jolakurek
  • jolakurek
  • 06.03.2012 22:37

posłuchajcie czy wy z tego Z Lewandowskiego to bchatera wszech czasów robicie????jak co najmniej grał by w reprezentacji 5 lat i strzelił100 bramek on jeden wygra króla strzelców i całe euro co wy w ogóle gadacie aż się nie dobrze robi on jeden to się może powiesić poszczególni zawodnicy żle nie grają i myślałam że będzie dużo lepiej ale nie było najgorzej nie ma zgrania i skuteczności a Lewandowski raz strzela raz nie jak każdy piłkarz jak można gadać o jednym zawodniku bo gdyby gdyby to co za samobójca pisze tak o legi????????????????? ty kolego chyba cię pogieło a co wypowiedzi kolegi o Rosjanach to prawda jeszcze przestaniecie piepszyć o kibolach bo nie widzieliście chyba kiboli to zobaczycie jak się zachowują Rosjanie i inni powodzenia 100KIBICE z PRZED telewizorków i mami synki ............................

Komentarz został ukrytyrozwiń
jolakurek
  • jolakurek
  • 06.03.2012 22:37

posłuchajcie czy wy z tego Z Lewandowskiego to bchatera wszech czasów robicie????jak co najmniej grał by w reprezentacji 5 lat i strzelił100 bramek on jeden wygra króla strzelców i całe euro co wy w ogóle gadacie aż się nie dobrze robi on jeden to się może powiesić poszczególni zawodnicy żle nie grają i myślałam że będzie dużo lepiej ale nie było najgorzej nie ma zgrania i skuteczności a Lewandowski raz strzela raz nie jak każdy piłkarz jak można gadać o jednym zawodniku bo gdyby gdyby to co za samobójca pisze tak o legi????????????????? ty kolego chyba cię pogieło a co wypowiedzi kolegi o Rosjanach to prawda jeszcze przestaniecie piepszyć o kibolach bo nie widzieliście chyba kiboli to zobaczycie jak się zachowują Rosjanie i inni powodzenia 100KIBICE z PRZED telewizorków i mami synki ............................

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szczerze pisza,c po takich komentarzach , to sie, niechce pisac .! Ale chce, napisac , przedewszystkim mielismy duzo szcze,scia brakowalo nam dobrego szczelca Lewandowskiego,Robert by przynajmniej jedna, bramke, szczelil , a tak patalachy mieli malo szans i to jeszcze zmrnowali . O Portugalji mozna powiedziec ze mogli szczelic conajmniej 2-wie bramki , ale Szcze,sny bronil jak Tomaszewski Janek , Brawa sie, przede wszystkim naleza, Szcze,snemu gdyby nie on to przegralibysmy 2:0. Ogulnie podsumuje, mecz na szcze,sliwa, 3-ke, ? . Oczywiscie jakby byl Lewy to przynajmniej moglo by byc 1:0, lub , jak juz wczesniej w ciemno obstawialem 1:1. Ale nie gram w zaklady wie,c nic nie zyskalem itd. Nie wiem co z tej lekcji wycia,gna, nasi i Portugalczycy ale ocena jak na Europejskie druzyny to tyko towazyski mecz i tak bylo przepychanki , niesportowe zachowania. A wie,c , ocena niska a Se,dzia za lagodny byl za duzo im pozwalal na Agresje, zla, . Ogulnie nie jestem zadowolony z obu druzyn mecz na niskim poziomie . 3-cia liga. A tu juz nie dlugo mistrzostwa. Jak tak zagraja, z Rosja, i Grecja, , to ich widze, na 3-cim . miejscu w grupie. Tyle stary kibic pilkarski . Nie chce mi sie, wierzyc ze wyjda, z grupy.? Smuda ty wes sie, w koncu za tych chlopakow bo be,dzie tylko kompromitacja Polska powinna zagrac co najmniej w cwierc finale ,ale na dzien dzisiejszy to im daleko do takiej formy .???

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 29.02.2012 23:52

Kolego ,Piotr Jaguś , nie denerwuj się .Faktycznie nie byłem na meczu , ponieważ nie dostałem biletu.Zresztą nie jestem z samej Warszawy .Można przecież być kibicem i kibicować przed telewizorem .
Na boisku gra 11 zawodników w tym bramkarz a 12 tym zawodnikiem to są kibice ;tacy jak ty , jak ja i ci wszyscy co w kulturalny sposób kibicują .Hej .

Komentarz został ukrytyrozwiń
KIBIC
  • KIBIC
  • 29.02.2012 23:41

A poza tym cała ekipa grajków co dziś wystąpiła to leszcze jak Portugalia jak i Polska cienkość totalna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
hools
  • hools
  • 29.02.2012 23:36

Zadymiarzy to zobaczysz jak będą kibice gości...Z kim się mieli bić? Polskie ekipy zawieszają wrogość na mecze reprezentacji narodowej (oprócz Legii Warszawa bo to cioły). Zobaczysz chuliganów jak przyjadą Rosjanie i krew popłynie w Parku Skaryszewskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiesz co ja myślę.
1.Jeśli jesteś kibicem reprezentacji Polski to dlaczego nie było Cię na meczu?
2. Bohaterem jest bo wszyscy podniecają się Borucem a młody Szczęsny broni genialnie i w kilku sytuacjach "samodzielnie" (bez pomocy innych) ratował naszą drużynę przed utratą bramki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 29.02.2012 23:14

Mecz towarzyski i wynik sprawiedliwy.Piłkarze dbali i zdrowie kolegów z przeciwnej drużyny i to jest najważniejsze .
Nie było na tym meczu zadymiarzy a za to wspaniały doping kibiców .Nie było tam ":kiboli z Sakiewiczem .

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 29.02.2012 23:10

Kolego-Piotr Jaguś, on(Szczęsny) jest jedenastym zawodnikiem na boisku w tej samej drużynie .Nawet Ronaldo nie potrafił strzelić gola tak jak u nas n.Błaszczykowski.