Facebook Google+ Twitter

Polskapresse kupiła "Dziennik Polski"

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2011-07-01 11:50

Polskapresse sfinalizowała 30 czerwca umowę kupna spółki Polski Dom Medialny, wydawcy "Dziennika Polskiego" oraz serwisów Dziennik.krakow.pl i Grosik24.pl.

Prezesem nowej spółki Polskapresse jest Tomasz Niski, dotychczas wiceprezes Polskapresse Oddział Prasa Krakowska. Redaktorem naczelnym "Dziennika Polskiego" pozostaje Piotr Legutko.

Zakup "Dziennika Polskiego", który od dziesięcioleci jest nieodłącznym elementem krajobrazu medialnego Małopolski, to jedna z ważniejszych inwestycji Polskapresse ostatnich lat. Dlatego Zarząd Polskapresse będzie dążył do zachowania jego pozycji rynkowej. Wejście "Dziennika Polskiego" do portfolio gazet Polskapresse to szansa dla tytułu na stabilny rozwój, a dla grupy wydawniczej możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia pracowników ważnego na polskim rynku dziennika regionalnego.

Więcej na polskatimes.pl

Czytaj też: Rzeczpospolita sprzedana. Kupił ją właściciel Przekroju.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

jm
  • jm
  • 02.07.2011 19:48

@Marcin
Ja też tego nie widzę dobrze. Ale wiesz - wydaje mi się że nikt na nas nie pluł. To nasze sprzedawczyki, zrobiły na nasz koszt, dobry "biznes" dla siebie. Potocznie nazywa się to złodziejstwem zagrożonym sankcją. Lecz teraz prezydencja jest najważniejsza. I tak jak piszesz :" za pieniądze można sprzedać wszystko - nawet własny szacunek " - zauważ tylko że honor zawsze był obcy sprzedawczykom. A w tym nie musimy sięgać do targowicy - ostatni mamy to jakby na co dzień. Wszak ja nie tracę nadziei....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin Z
  • Marcin Z
  • 02.07.2011 11:53

No i poszło!!! A tak prezesi Jagielloni nienawidzili "Niemców" jako wydawców i peany na łamach Dziennika Polskiego pisali,w tonie - nie będzie niemiec pluł nam w twarz! A jednak napluł - niestety nawet starsi ludzie, któzy wydawałoby się stawiaja jewszcze na tradycję i honor pokazują, że za pieniądze można sprzedać wszystko - nawet własny wszacunek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm... skręcamy ostro w prawo?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.