Facebook Google+ Twitter

Polski akcent w serwisie Reddit. Historia Polski w pigułce najlepszym komentarzem mijającego roku

Amerykański serwis Reddit podsumował mijający 2014 rok, wybierając najciekawsze wpisy i komentarze użytkowników. W kategorii "Najlepsza odpowiedź" wygrał wpis polskiego użytkownika Marley88, który w pigułce przedstawił dramatyczne losy naszego kraju.

 / Fot. screen/ www.reddit.comPopularny serwis Reddit to społecznościowa platforma wymiany opinii, odpowiednik polskiego Wykopu, gdzie internauci sami decydują, który tekst zasługuje na to, aby na stronie głównej znaleźć się na wyższej pozycji.

Portal postanowił podsumować mijający rok i poprosił swoich użytkowników, aby wskazali m.in. najbardziej pomocny wpis, najlepszy komentarz, czy najzabawniejszą odpowiedź. W kategorii "Najlepsza odpowiedź na zadane pytanie" wygrał komentarz polskiego użytkownika, Marley88, który odpowiedział na pytanie: "Który kraj miał najtrudniej w historii?"

Zobacz też: Okrucieństwo algorytmu Facebooka. Serwis przeprosił blogera za zdjęcie jego zmarłej córki w podsumowaniu roku

Marley88 postanowił w pigułce przedstawić dramatyczne losy Polski. Zwrócił uwagę m.in. na Potop, wojnę polsko-bolszewicką, Katyń czy katastrofę smoleńską. Internauta wyliczanie tragicznych wydarzeń dla Polski rozpoczął od roku 1655, a skończył na 2010. Każdemu wydarzeniu towarzyszy krótki opis. Komentarz znajdziecie na www.reddit.com.

Dramatyczne losy Polski przekonały internautów, którzy zagłosowali na odpowiedź polskiego użytkownika. W nagrodę, przez miesiąc będzie mógł korzystać z rozbudowanej funkcji Reddit Gold, a jego komentarz znajdzie się we wpisie Wikipedii o serwisie - informuje naszemiasto.pl.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zadziwiająca jest wybiórcza pamięć medialna dotycząca zbrodni wojennych IIWŚ. Nie jest moim zamiarem usprawiedliwiania winnych jakichkolwiek zbrodni ale nie podoba mi się jak tacy internetowi "historycy" "wymieniając" zbrodnie wojenne pomijają czystki i likwidacje i mordowanie Polskiej inteligencji przez Niemców, rzezie ludności Polskiej na Wołyniu itp idące w setki tysięcy a nawet miliony ofiar a szczególnie gorliwie rozpamiętuje się zamordowanie Polskich oficerów w Katyniu. A przecież wystarczy w prześledzić kalendarium lub statystyki II WŚ (chociażby na Wikipedii) by dowiedzieć się, że wśród zbrodni wojennych "Katyń" to jeden z wielu tragicznych epizodów i to wcale nie największy. A przecież uczciwy człowiek mówi:" Prawdę, Całą Prawdę i Tylko Prawdę"...!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komentarze pod "historyczną wyliczanką" są też szalenie interesujące.
Cieszę się, że to właśnie Marley88 został nagrodzony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.