Facebook Google+ Twitter

Polski bramkarz pożegna się z Glasgow Rangers. Maciej Gostomski nie zdążył nawet zadebiutować na murawie

 / Fot. By Roger Gor (IMG_3478.JPG) [CC BY 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia CommonsNiespełna trzy miesiące trwała przygoda Macieja Gostomskiego z Glasgow Rangers. Szkocki dziennik "Daily Record" poinformował, że były bramkarz Lecha wkrótce ma rozwiązać kontrakt z klubem.

W grudniu Maciej Gostomski rozstał się z Lechem Poznań (odrzucił propozycję przedłużenia współpracy) i na początku stycznia oficjalnie związał się z Glasgow Rangers. Chociaż Polak podpisał z drużyną z Ibrox Stadium kontrakt obowiązujący przez sześć miesięcy, zdaniem szkockiego dziennik "Daily Record" na dniach ma rozwiązać umowę.

Chociaż początkowo włodarze Glasgow z entuzjazmem podchodzili do transferu polskiego bramkarza, rzeczywistość okazała się inna. Gostomski przez trzy miesiące nie zdążył nawet zadebiutować w barwach nowej drużyny, tylko raz usiadł na ławce rezerwowych, a wszystkie pozostałe spotkania oglądał z trybun. Dlatego też obie strony zdecydowały o rozwiązaniu umowy, o czym Glasgow na poinformować w ciągu najbliższych godzin.

Pewnym jest, że Gostomski w tym sezonie nie będzie mógł już zagrać w żadnym klubie. Jeśli znajdzie nowego pracodawcę, będzie mógł wrócić do gry dopiero po zakończeniu bieżących rozgrywek.

mgs (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.