Facebook Google+ Twitter

Polski Express – bałagan na kółkach?

- W związku z nieuregulowanymi opłatami za obsługę serwisu, strona Polski Express nieczynna do odwołania - taki komunikat pojawia się na stronię http://www.polskiexpress.pl/. Przewoźnik bez strony internetowej? W dzisiejszych czasach?

Napisałam maila. Bez odzewu. Dzwonię. W słuchawce telefonu usłyszałam męski głos. Na pytanie dlaczego strona nie działa, słyszę, że to "problem serwera". Jednak na pytanie kiedy strona zostanie naprawiona mężczyzna nie potrafił mi już odpowiedzieć i prosi bym zadzwoniła dziś między 10, a 14 ponieważ - "wtedy będzie ktoś z działu marketingu”. Dzwonię, w słuchawce kobiecy głos. Pytam o problem ze stroną, pada odpowiedź: "nie mam pojęcia dlaczego strona nie działa, przekażę pani prezes, by zapłaciła. Ona pewnie o tym nie wie”. Jak to? To nie usterka serwera?

Warto wspomnieć, że w październiku 2006 roku firma miała podobny kłopot, ponieważ zamiast strony www.polskiexpress.pl pojawiała się strona dostawcy internetu - firmy Progreso, która nie dostawała pieniędzy za korzystanie z miejsca na serwerze. Wtedy Polski Express tłumaczył, że firma jest w trakcie przeprowadzki, a strona internetowa - w przebudowie. Zastanawia tylko, czy firmie nie zależy na klientach? Skoro nie można "wejść" na stronę i sprawdzić rozkładów jazdy...

Firma Polski Express istnieje na rynku od 1994 roku, jego założycielami byli Anglicy, obecnie należy do rodziny Wasiaków. Na forach internetowych można poczytać o niestawieniu się autobusów w wyznaczonym punkcie,
spóźnianiu się, aż po niezgłaszane odwołania kursu. Na forach można znaleźć niemal same niepochlebne i wulgarne opinie poszkodowanych. Wydaje mi się, że podejście ludzi - poszkodowanych do polskiego przewoźnika powinno choć trochę zainteresować szefostwo firmy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zgadzam się. Ponadto jest to jedna z najdroższych firm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.