Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1509 miejsce

Polski HR – A-trybut okrzyknięty Lodołamaczem!

Już po raz 11. nagrodzono pracodawców wrażliwych społecznie w corocznej odsłonie ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze. Laureatem z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego została firma Polski HR – A-Trybut S.A.

 / Fot. Polski HRKonkurs Lodołamacze jest organizowany przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych i Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

– „Tworzenie społeczeństwa bez barier wymaga zaangażowania instytucji i firm kształtujących polski rynek pracy. Cieszę się, że możemy realizować tę misję i z powodzeniem przekonywać innych pracodawców o tym, że człowiek niepełnosprawny może być doskonałym pracownikiem, zaangażowanym w budowanie sukcesu firmy. Po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani tytułem Lodołamacza, co utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy we właściwym kierunku. To wyróżnienie jest dla nas nieocenionym motywatorem do dalszego działania. Dziękujemy za wyrazy uznania dla naszej pracy!” – komentuje Jarosław Witkowski, prezes zarządu Polski HR – A-Trybut S.A.

„Lodołamacze” to wszelkie instytucje oraz firmy, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. To przedsiębiorstwa, które pomagają w zatrudnieniu wykluczonych z rynku pracy, w przełamywaniu uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, a także zachęcają do tworzenia nowych miejsc pracy dla niepełnosprawnych.

Małopolsko-świętokrzyska Gala Lodołamaczy 2016 odbyła się 12.09.2016 r w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki w Krakowie. Statuetki zostały rozdane w trzech kategoriach głównych: Zatrudnienie chronione, Otwarty Rynek oraz Instytucja. II miejsce w kategorii Otwarty Rynek zajął Polski HR – A-Trybut S.A.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.