Facebook Google+ Twitter

Polski kabaret przesyłkami z sądów i prokuratury

Poczta Polska od kilku wieków wypełnia swoją służebne usługi w tym też dla sądów, prokuratur i Polaków, do momentu kiedy nastał kolejny najmądrzejszy Minister Sprawiedliwości z Krakowa. A skutki jego pomysłów już są negatywnie odczuwalne.

Nagroda dla Poczty Polskiej - Teraz Polska / Fot. Poczta Polska B.Press To kolejne dno w wydaniu b. Ministra Sprawiedliwości z Krakowa. Jest dziwne bo w przeszłości kilka lat temu Sądy, Prokuratura i inne tego resortu zlecali miedzy innymi Firmie inPOst dostarczanie przesyłek.

- I co okazało się, że nawet większość przesyłek nie tylko poleconych była zwracana i niedostarczania odbiorcy, a można było znaleźć też w ulicznych śmietnikach lub wprost na najbliższym trawniku.

- Przypominam sobie takie przykłady jak awizo otrzymałem po terminie, które leżało na oknie klatki schodowej, a do odbioru z Nowego Bieżanowa musiałem ie. Udać do zieleniaka na końcu Oś. Kurdwanów.

- Wczoraj zadzwoniłam do Informacji inPOST, który ma siedzibę w Krakowie tel. 12/444-..-.. z pytaniami:
- gdzie maja odbierać pocztę między innymi z Sądu bezdomni, którzy do tej pory odbierali na najbliższej poczcie, bo listonosz Poczty Polskiej SA miał z nimi kontakty ?
- gdzie mają odbierać korespondencje, którzy z powodów domowych, rozwodowych, mają jedyny adres odbioru poczty ze skrytek Poczty Polskiej bo np. b. żona kradnie awiza i pocztę w miejscu zameldowania ? Nie rozgarnięta panienka odpowiedziała cyt.

- nie wie ! nawet kiedy podałem adresu Urzędu Pocztowego to nie umiała podać adresu najbliższego punktu odbioru,
- na pytanie drugie - odpowiedziała, że wysłali pismo do Poczty Polskiej aby nieodpłatnie udostępnili skrytki pocztowe dla ich potrzeb, ale brak odpowiedzi.

Puenta jest taka,Pocztex - usługi Poczty Polskiej SA / Fot. Poczta Polska B.Press że kolejny przykład i zarazem w jaki sposób prowadzone są przetargi przez mało wiarygodne Sądy w Krakowie.

Nowe logo Poczty Polskiej SA / Fot. Poczta Polska B.Press Aż się ciśnie podłożyć pospolitą świnie Poczcie Polskiej, że złamana została Ustawa o przeciwdziałania Przestępczości Zorganizowanej. Jako dowód , że zaszła zmowa polityczna aby utrudnić życie Polakom, jak też, która świadczy usługi od ponad 400 lat, a załatwia się co prawda tańszą, ale niskim poziomie logistyki i zaplecza oraz organizacji. Ponadto złamana zostały Konstytucyjne prawa obywatelski oraz Ustawa o ochronie tak danych osobowych jak też tajemnicy korespondencji.

Dlatego apel do Prezydenta RP, Premiera RP Prokuratury, NIK i innych instytucji aby wszczęli postępowania bo te działania obecnie z usługami pocztowymi - bo cuchnie na kilometr, tym bardziej, że już media pisały o podejrzeniach .....

Ale i tak nic nie zrobią, chyba, że po wyborach zmieni się władza i zacznie walczyć z korupcją i przestępczością zorganizowaną.
(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Poczta Polska nie chce iść na łatwiznę. Zbojkotować wybory i wystawiać swoich kandydatów? Zmowę księdzu, a świnię wężykiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.