Facebook Google+ Twitter

Polski motorniczy robi zawrotną karierę w internecie

Nagrany przypadkowo filmik z wypadku podczas podpalania kosza na śmieci zyskuje popularność szybciej niż ktokolwiek by się spodziewał. A na zachodzie znów śmieją się z "polskich wieśniaków".

Trzy dni temu użytkownik "lucasb26" umieścił w serwisie YouTube, nagrane kiepskiej jakości kamerą, 2 pliki wideo z, wydaje się, mocno zakrapianej imprezy. Jeden z jej uczestników postanowił wpaść na pomysł by polać kosz na śmieci dużą ilością benzyny i podłożyć pod niego ogień. Niestety, jak w większości takich przypadków, skończyło się niebezpiecznie dla życia i mienia. Ryzykant nie wiedział, że kosz może wybuchnąć mu prosto w twarz, a jego dach stanąć w płomieniach.

Zaskakuje jednak całkowity brak wyobraźni - gdy po pierwszej próbie, motorniczy nie został pozbawiony kawałka głowy, stwierdził że za drugim razem mu się uda i postanowił powtórzyć eksperyment. Jak można się domyślić, z równie złym, a może jeszcze gorszym skutkiem.
5-minutowy filmik zyskuje średnio 10 000 odwiedzin dziennie tylko na oryginalnym koncie. Jego kopie, w tym "Russian Guy Thrown by Garbage Explosion" generują 50 000 odsłon przez 12h. Internet zasypały jednak informacje o "Koszach w Sowieckiej Rosji, które mogą Cię zabić" oraz o "Rosjanach co się śmierci nie boją". Nikt już nie stara się prostować nieporozumienia, które wynika ze zmiany narodowości bohatera filmu, ale może to i dobrze.

Jedna z najbardziej znanych postaci w serwisie YouTube - Ray William Johnson w swoim ostatnim odcinku "Equals Tree" kusi się nawet na żarty o Polakach. - Ilu Polaków potrzeba by zranić się przy zabawie z ogniem? Tylko jednego. Po zaprezentowaniu filmiku, podsumowuje go słowami "a myślałem, że tylko Stany Zjednoczone są krajem z wieśniakami".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

No proszę..grunt to się wypromowac..chyba zazdrościł Gracjanowi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na dodatek tam było dziecko. Ładny przykład dla tej dziewczynki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jednym słowem D........

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wieśniaki są wszędzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.