Facebook Google+ Twitter

Polski prezent dla Madonny na oficjalnej stronie piosenkarki

Urodzinowy prezent dla Madonny od polskich fanów - akcję serduszkową, można oglądać na oficjalnej stronie artystki. Film z koncertu w Polsce nakręcił manager gwiazdy, Guy Oseary.

 / Fot. screen ze strony MadonnyMadonna wystąpiła w Polsce 15 sierpnia, dzień przed swoimi 51. urodzinami. Z tej okazji fani przygotowali niespodziankę. W trakcie koncertu machali białymi serduszkami, zaśpiewali "Sto Lat" i "Happy Birthday". Wybrano białe serca, ponieważ tylko takie odbijają dobrze światło i piosenkarka mogła je zobaczyć. Wywieszono także wielki transparent z życzeniami.

Artystka w reakcji na życzenia wygłosiła krótkie przemówienie:
"Widzę na tej sali transparent "zmieniłaś moje życie". Urodziny to czas, żeby pomyśleć o wszystkim, za co możemy być wdzięcznym. Kocham moją pracę. Więc za każdym razem, gdy was widzę, patrzę wam w oczy, widzę uśmiechy - to wiem - wy zmieniliście moje życie".
Piosenkarka wyznała, że to był najpiękniejszy prezent urodzinowy w jej życiu.

Akcja z serduszkami była pomysłem twórców strony Madonna New Era. O przedsięwzięciu został wcześniej poinformowany manager artystki, Guy Oseary, który umieścił film na oficjalnej stronie Madonny.Źródło: TVN24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.