Facebook Google+ Twitter

Polski raport ws. katastrofy smoleńskiej opóźni się o 6 tygodni

"Raport polskiej komisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej powstanie z sześciotygodniowym opóźnieniem" - pisze Jerzy Miller, szef MSWiA. W drugim TU-154 wykryto usterkę, która uniemożliwi przeprowadzenie próby symulującej lot robitego tupolewa. Eksperyment ma pomóc ustalić, co mogli zrobić piloci 10 kwietnia.

Tu-154 / Fot. Dmitry Karpezo/licencja GNU Wolnej Dokumentacji 1.2Przygotowanie raportu końcowego w sprawie katastrofy smoleńskiej opóźni się o 6 tygodni.

- W obecnej chwili nie możemy przeprowadzić lotu próbnego na samolocie Tu-154M o numerze 102 z powodu usterki jednego z urządzeń, którego sprawność jest niezbędna do przeprowadzenia tego eksperymentu - pisze w komunikacie Jerzy Miller, szef MSWiA.

Piloci na drugim Tu-154 sprawdzą, co mogła zrobić załoga 10 kwietnia

Jak podaje TVN24, awarii uległ wyświetlacz. Małgorzata Woźniak, rzeczniczka MSWiA, nie chce zdradzać szczegółów. Poinformowała tylko, że samolot musi być sprawny, aby można było przeprowadzić eksperyment.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Katastrofa Smoleńska przypomina tsunami. Rośnie, rośnie dosłownie i w 'oczach' błyskawicznie zbliżając się do brzegu. Gdy uderzy, może za kilka lat, skutki będą opłakane:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
daniel kokłowski
  • daniel kokłowski
  • 09.02.2011 19:20

dobrze mówią lecz denerwuje mnie to że nie mam y nie jesteśmy poinformowani o sprawach katastrofy i ciąglenas oszukują

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad vocem P Wierzbicki
  • ad vocem P Wierzbicki
  • 09.02.2011 13:10

"Piernik"i "wiatrak" mają tyle samo liter.Co ma wspólnego p.D.Zarębska z przemytem broni?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze, ludzie przychodzą i odchodzą. Nie widzę powodu dla którego Pani Daniella miałaby się tłumaczyć wszem i wobec, że nie zagląda do serwisu, bo to jej święte prawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma w dalszym ciągu kontaktu z dziennikarką Danielą Zarębską, związaną z tym tematem od dnia 26-12-2010. t.j. Dwa dni po napisaniu niewygodnego artykułu <a href="link To że była na stronie "W24" w dniu 05-01-2011 wcale nie świadczy, że to ona była. Jeżeli była dokonana akcja a ona nie ma bliskiej rodziny?! Jest czas na całkowitą penetrację i przypadkowo na podstawie notatek ktoś wszedł z jej komputera na stronę. A jej materiały były wyjątkowo niewygodne. Jak mam złe przeczucie, powinno się to sprawdzić.
Pamiętam moje złe przeczucie po spotkaniu ze znajomym. Był jednym z bogatszych mieszkańców Nowogardu. miał talent do biznesu, wszelkie operacje ekonomiczne wykonywał precyzyjnie w odpowiednim czasie i miejscu. Mafia gdańska wciągnęła go do współpracy biznesowej, został tylko w "kalesonach". Poszedł pływać na statkach handlowych. Trzy dni przed rejsem powiedział: "Jadę w ostatni rejs a potem idę na zasłużoną emeryturę". Już nie wrócił. Pochwalił się swoją decyzją na statku. Kapitanem był obywatel Niemiec a załoga w 100% polska. Statek kursował na trasie Gdańsk-Afryka, wyładowana pod pokładem "cackami" do zabijania ludzi. Taki marynarz na emeryturze, to tykająca "bomba zegarowa" Jego kolega w tajemnicy i niepostrzeżenie z ukrycia nakręcił film jak kolega idący na emeryturę został wyrzucony za burtę i jeszcze żywy pływał na wodzie. Było to u wybrzeży Francji. Prokurator nic nie może udowodnić? Czy też boi się o swoje życie?! Mafia jest zbyt wielka i zatrzymać strumień transportu broni byłoby katastrofą.
Czy my mamy obojętnie spoglądać na dziejące się draństwo?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 09.02.2011 09:39

W dodatku zaginęła pani Daniela Zarębska

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakieś dziwne zbiegi okoliczności. To "przeciąganie struny" trwa o wiele za długo. Przypatrując się z boku odnosi się wrażenie, że polskiej stronie bardziej zależy na oddalanie sprawy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.